Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában fáj a derekam,...

Mostanában fáj a derekam, szúrkál a hasam alja, és nyom, feszül. Néha olyan érzés mintha ki akarna pukkadni a hasam. Esténként enyhén menszi szerű görcseim vannak. Mi lehet ez? Lehet hogy hamarosan szülni fogok?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok. Vajon meddig húzom még? Ezek már jóslófájások? Vagy az milyen?
2008. szept. 16. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg nem a szules jele, csak a babo rohamosan novekszik:-)

ne aggodj, ez teljesen normalis, es a szulesig sajnos egyre kenyelmetlenebb lessz

nekem is pont ilyen tuneteim vannak, + 1 hete mindig csak aludnek, alig van energiam es szedulok. sokat kell pihenni, mast nem tehetunk.

vedonom mondta, h ezek teljesen normalis tunetek, nem kelll aggodni.

33 hetes kismami

2008. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek bizony jóslófájások. Lehet hogy kicsit hamarabb fogsz szülni. Én is 38. hétre szültem, de így is minden rendben volt. Sokat pihenj, és szerezz be homeopátiás bogyókat, mert ilyen idő előtti görcsökre tök jók vannak! Sok sikert az anyasághoz!
2008. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én most 37 hetes vagyok és nekem is a 33. hét körül kezdődtek a jóslófájások, de még most sem rendszeresek - van,hogy egy nap 2szer is előjön,van,hogy 2-3 napig semmi. van hogy erősebb,van,hogy gyengébb.Pihenj szerintem egy picivel többet,mint eddig,kíméld magad.Ne stresszelj rá, nem feltétlenül jelent az ilyen korábbi szülést, legalábbis ha a 37. hétig egyben maradtok,akkor az már nem koraszülés. Jó pihenést,és boldog babavárást!
2008. szept. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most megijedtem. Nekem ugyanezek a bajaim, amiket leirtál. pontosan ezek. De én nem vagyok terhes. 20 éves vagyok. Múlthéten volt meg a menszeszem, szóval nyílván nem vagyok az.
2012. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!