Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok, a...

21 hetes terhes vagyok, a babám mostanában elég sokat csuklik. Annyira sajnálom őt, nem lehet valami jó érzés neki. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ebben nem tudsz segíteni neki.El kell viselned,hogy csuklik meg neki is.Nálam is sokat csuklik,de nem tudok,hogy segíteni.Majd ha a kezedben lesz a babó akkor már tudsz!

Boldog babavárást!

27hetes pocis

2008. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én akkor ha éppen fekszek akkor sétálok egy kicsit, simizem, nem tudom ez segít e vagy csak én mesélem be magamnak a dolgot.:) Igazából ilyenkor is szokott csuklani még, de ettől többet szerintem nem igazán lehet tenni.:( Mindenesetre hamarabb elmúlik mint amikor csak simán fekszek.

31 hetes kismami

2008. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És milyen érzés az mikor csuklik ?Mit lehet érezni belőle ?Én 13.hetes vagyok, és érdekel, hogy olyankor honnan fogom tudni, hogy csuklik ? :) Tök édin hangzik, ezt még eddig nem gondoltam volna, hogy azt is lehet érezni !?:)
2008. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Majd kipróbálom a mászkálást akkor. :)

És hogy milyen érzés? :) Egyszerűen tudni fogod, hogy ez a csuklás. Nem lehet leírni, mintha pattogna valami ott bent. Ezt tényleg nem lehet leírni, de fel fogod ismerni. Általában a 20. héttől képes a baba csuklani, ha jól tudom.

2008. szept. 20. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam,hogy ez csuklás,aztán amikor rájöttem egy alkalommal,hogy az akkor viszont nevethetnékem támadt. :) Azt olvastam,hogy őket nem zavarja,hogy csuklanak,vagy ha mégis akkor elkezdenek ficánkolni. Én egyébként leginkább szívveréshez tudnám hasonlítani amikor csuklik a picur.
2008. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még csak kétszer éreztem a babámat csuklani. Mindkétszer nyúltam egy pohár vízért megszokásból :) Pedig szegényen az nem segít :( Üdv 28 hetes kismami
2008. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem baj ha csuklik a babád, (persze, tudom, Te úgy érzed bajban van, és segíteni kellene Neki) mert ilyenkor gyakorol, kortyolgat a magzatvízből.(én UH-n láttam, nagyon édes volt!)

Az orvosok szerint gyakorol a kis tündéred az alap légzőgyakorlatokra! :)

Boldog babavárást!

27 hetes kismama

2008. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!