Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig vizesedett a labatok?...

Meddig vizesedett a labatok? Ugy ertem hogy pl boka, terd stb.

Figyelt kérdés
Es milyen hamar mult el szules utan?
2016. jan. 14. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a lábfejem, a bokám és picit a lábszáram is vizesedett, de az nem volt vészes. Első szüléskor szülés után kb 1 héttel múlt el, második után már másnap.
2016. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lábfejem és a bokám nagyon, a lábszáram is kicsi, de az nem volt vészes! Szülés után nagyon hamar lement.
2016. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A combom is. Nagyon brutális volt, rengeteg víz volt rajtam, 12 kilóval jöttem ki könnyebben a kórházból úgy, hogy a gyerek 3300 g volt. 6 napot voltunk bent, ez elég volt rá hogy lemenjen (de a lábam maradt egy számmal nagyobb - "szétlapult" a súlytól).
2016. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenem vizesedett, az egész lábam, karom, kezem, a végén már az arcom is, +25 kg volt rajtam a mérleg szerint.

Éjfél körül szültem, reggel már rácsodálkoztam a saját lábamra, annyira összeesett, másnap már sehol semmi nem volt.

2016. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!