Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesek vagyunk. A Pocaklak...

31 hetesek vagyunk. A Pocaklakóm állandóan a jobb oldalamon van, ez utalhat vmi problémára vagy csak simán ott jobban érzi magát?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete mindig ott van vagy középen, bal oldalon nagyon ritka hogy nyomogatna. Rákérdezzek majd a dokinál?
2008. szept. 17. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
én is a jobb oldalamon érzem többet a babócát mocorogni, biztos az a kényelmes neki szerintem nem gond, de kérdezd meg a nőgyógyászodat, hogy megnyugodj.
2008. szept. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is ott érzem mozogni leginkább, meg lent. Ez azért van, mert befordult, és a kis háta van a jobb oldalamon, azt szokta kinyomni, a feje meg a kezecskéi lent. Ez nem hinném hogy baj, néha forgolódik, akkor középen dugja ki magát, de álltalában a jobb oldalamon tanyázik. Én úgy hallottam, hogy a pocakban is meg van a kedvenc helyük. De ha megnyugtat kérdezz rá a dokidtól. Szép babavárást! 30 hetes kismama.
2008. szept. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én is igy vagyok ezzel,a legtöbbször jobb oldalon nyomkod,bár mostanába már keresztebe is :)Ha jobb oldalra fordulok alvásnál azt nem szereti,pár perc és meg kell fordulnom addig nem fejezi be a rugdosást :)Bal oldalon simán tudok aludni:)Az enyém is fejvégű már jó pár hete ...

Minden jót :)

33hetes kismama

2008. szept. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Semmi gond ne aggódj!

Nekem meg mindig a bal oldalra fészkeli be magát.

Ott érzi jól magát, csak ennyi:-)

2008. szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi gond. Első babám balra csavarodva töltötte a napjait, második pedig mindig a jobb oldalon van. Ki így, ki úgy. :)
2008. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!:) Akkor megnyugodtam!:)

Boldog babavárást Nektek!;)

2008. szept. 17. 10:16
 7/10 anonim válasza:

Szia!

Öregek bölcsességei szerint, ha bal oldalon mozog a kicsi, akkor fiu, ha jobb oldalon, akkor lány lesz.Nálam igazuk lett, 37 hetes várandós vagyok, és szinte végig bal oldalon éreztem a fiamat. Ne aggódj, túl sok jelentősége nincs neki.Szia.

2008. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez jó.:) Mert nekem meg kislányom lesz elvileg és jobb oldalon van.:)
2008. szept. 17. 13:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem pedig ő is kislány lesz. Én írtam, hogy az első balra, a második jobbra csavarodott. :)
2008. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem sincs baj én is mindég a jobb oldalamon érzem mozogni gondolom ott jobban érzi magát . ja és nekem is lány lesz.
2008. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!