Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+3 hetes terhesen rózsaszín...

5+3 hetes terhesen rózsaszín folyás?

Figyelt kérdés
Eddig semmi gond nem volt, de ma este pisilés után volt egy csepp halvány rózsaszín valami a papíron. :( Duphastont szedek 2x1-et. Biztos, hogy baj van? :'( Nem tudok bemenni kórházba, mert egyedül vagyok ithon a nagyobbik gyerekkel, nincs aki vigyázzon rá.
2016. jan. 15. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:

holnap menj be mindenképpen, már csak azért is mert eleve hormont szedsz, nyilván nem véletlenül, az meg ugye a vérzést megállítja, de megakadályozza, hogy elinduljon a vetélés akkor is ha mondjuk nem is fejlődik :(

amúgy nem biztos, hogy bajt jelez, nekem 3 napig erős rózsaszín folyásom volt az 5. héten, azt hittem elindult a vetélés, nem is mentem kórházba, gondoltam ennyire az elején úgyis max azt mondják, hogy jöjjek vissza ha nagyon görcsölök...

1 hét múlva mentem orvoshoz, hogy akkor mi van, pulzált a szíve! :)

neten utólag utánaolvastam és több helyen azt írják, hogy 5-6 hetesen normális lehet, mert akkor veszi át valami hormon a szerepét és az okozza.

szorítok neked!

2016. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást, bemegyek mindenképp :(
2016. jan. 15. 22:27
 3/10 A kérdező kommentje:
Reménykedek azért, hogy nincsen baj, mert a mellem továbbra is majd leszakad, és görcsölni se görcsölök.
2016. jan. 15. 22:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem pár nappal azután volt, hogy kimaradt. Megnéztek de nem láttak semmit így elküldtek.. 6 hetesen barnáztam, akkor már írtak fel utrogestant. Ezután nem volt semmi baj. Mivel te eleve szedsz duphastont, éppen nem történik semmi ha csak holnap mész be, azért vizsgáljanak meg. Nem feltétlen jelent bajt, legalábbis nálam nem jelentett. Próbálj pihenni amennyit tudsz a nagy mellett!
2016. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a bajt inkább darabos vérzés jelentené

de természetes akkor is orvos kell.

2016. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is amondó vagyok, hogy mivel eleve kapod a progipótlást, nem olyan sürgős a dolog, mert csak annyit tudnának tenni, hogy azt felírják. De ha erősödik a vérzés, akkor menj mindenképp, illetve amúgy is érdemes pár napon belül megnézetni, hogy minden rendben van-e!
2016. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ekkoriban volt. Kaptam ra Utrogestant, kesobb az amniocentezisembol es a ket babanyi magzatvizembol kiderult, hogy ikreket vartam, de csak egyikuk maradt meg.


Nekem nem volt progigondom, csak a rozsaszinezesre felirtak megis, mert veteles utani 3.honapban sikerult az uj terhesseg es meg akartak tamogatni.


32hkm

2016. jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A duphaston lehet, hogy kevés, abban nem sok hatóanyag van.

Az első terhességemnél nekem kevés volt, ekkor váltott a doki utrogestanra, az már segített, elmúlt a pecsételés.


Most megint terhes vagyok, hasonlóan jártam, csak most eleve utro-val indultam, de emeltem az adagon.

2016. jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Irj mindenkepp ,hogy mi volt a dokinal!
2016. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, minden rendben. 2,5 mm-es embrió látszik, ép petezsák. Szívműködés még nincs. Azóta nem volt vérzés, se görcs. Ma először hánytam is, úgyhogy talán minden rendben.
2016. jan. 17. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!