Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tegnapi ultrahang vizsgalato...

A tegnapi ultrahang vizsgalaton (20 hetes) azt mondta a doki hogy a babom kisagya es a koponya kereg kozt egy kicsi sok a folyadek, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem küldött sehova?Mit írt pontosan a papírra?Ezek nélkül nem tudok segíteni!Sajnos saját tapasztalatból tudom a dolgokat...:)))

2008. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem meg nem kuldott sehova, azt mondta hogy 4 het mulva menjek vissza,egy ujabb ultrahangra mert most van kialakuloban az agy es meg alakulhat,nem is nagyon akart ennel tobbet mondani,de en felek hogy nehogy vizfejuseg legyen belole:((
2008. szept. 17. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom olvasgattál....Nem tudom milyen UH-on voltál és hol,de keress egy jó 4D-s UH-ot!Én ajánlom a Debreceni Klinaka 4 D UH-ját!:)

Nekem is azt mondták nem látnak semmit,és csak 28 hetesen jutottam el Debrecenbe:(

2008. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es hogy alakult tovabb nalatok ez a dolog? Egyre kivancsibba teszel. Elmeseled a torteneted?
2008. szept. 17. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kicsikémnek többszörös agyi fejlődési rendellenessége VOLT.

Nem összehasonlítható a kettő,de nála is volt hydrocephalus....és még számtalan dolog,amit diagnosztizálni sem tudtak:(

2008. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltál már UH-on?

2008. okt. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia képzeld az én kisfiamnak ugyan így 20 heti Uh-n hogy a bal vagy a jobb agykamra meg van nagyobbodva mert már nem emléxem melyik ,hát az életem lepörgött elöttem!!2 nappal később elmentem 4d uh-ra és ott már semmi baj nem volt!!

Nagyon kívánom hogy neked se legyen baj!!

Szorítok😉😉☺

2016. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!