Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+5 hetes kismama vagyok,...

5+5 hetes kismama vagyok, borzasztóan fáj a fejem tegnap este óta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vettem be este egy fél algopirint, remélve hogy segít, de nem. Ma délelőtt bevettem még egy felet, de semmi. Mit csináljak?
2016. jan. 17. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Algopyrin rakkelto, 50 eve be van tiltva kulfoldon.


Vegyel be paracetamolt, azt nyugodtan lehet terhessegben

2016. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én meg pont a paracetamolról olvastam, hogy azt aztán ne. :/
2016. jan. 17. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, Algopyrint első trimeszterben tilos szedni.

Egyedül a paracetamol tartalmúakat ajánlják.

2016. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Panadol. És azért a fájdalomcsillapítót sem úgy kell elképzelni, hogy komoly gondot okozna, sőt, meglepődnél, sokkal többet ártasz azzal, ha szenvedsz a fájdalomtól, mintha beveszel egy szem fájdalomcsillapítót.

Nyilván ha heti szinten többször fáj a fejed, akkor ez nem megoldás, annak oka van, amit orvosi vizsgálatokkal ki lehet deríteni, de ha most egy hónapban egyszer fáj a fejed, akkor nyugodtan vehetsz be Panadolt. Sőt, egyébként ha kórházban fekszel kismamaként, ott is tudod mit adnak? Algopyrint.:)

2016. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Panadol = Paracetamol

Az az egy biztonsagos !

2016. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Flector por. Elég erős, ha tényleg annyira fáj ez tuti jó. A betegtájékoztatón rajta van hogy 6. hónapig lehet szedni.
2016. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Panadolt nyugodtan!
2016. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Panadol, ebből akàr napi 2-t beszedhetsz, mondjuk ésszerű keretek között. Vagy a Flector, tényleg, de ez vényköteles. Nem vagytok még a "babàval" közvetlenül összeköttetésben, nemnagyon tudsz neki ilyesmivel kàrt okozni.
2016. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!