Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok....

18 hetes kismama vagyok. Tegnap este óta nagyon fáj a fejem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ti mit csináltatok ilyenkor? A védőnőmet felhívtam,azt mondta,hogy nyugodtan vegyek be Algopyrint.A barátnőm terhesen soha nem vett gyógyszert,"csak"lepihent.Nektek vmi házi praktika ami bevált? Köszönöm előre is a válaszokat!
2014. okt. 29. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:

3 dl vizet megittam, és nyakmasszírozásba kezdtem (hátul a tarkód alatt, körkörös mozdulatokkal - ahol kiáll egy csont, érezni fogod, ha megnyomod a nyakadnál).

Én fejfájás miatt nem kapkodtam be gyógyszereket.

2014. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha sokáig fáj és nagyon veszek be egy szem gyógyszert. Bajod egy szemtől nem lesz és szenvedni se fogsz.
2014. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Először kipróbálom a fejmasszást,aztán a borogatást,ebéd után meg elmegyek vérnyomásomat megmérni a barátnőmhöz,hátha azzal van baj. A homlokom fáj és a fejem teteje.Nagyon ritkán fáj a fejem,de akkor nagyon. Cataflamot szedtem amikor nem voltam terhes,nem segített akkor semmi más,ezt persze most nem tehetem.Próbálok tűrni amíg csak lehet...
2014. okt. 29. 09:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Phanadolt be lehet venni. Ha nem szeretnél gyógyszert bevenni, sok víz, alvás, vagy fekvés.
2014. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne kínozd magad, vegyél be egy szem Benuront, recept nélkül kapható, háziorvos ezt javasolja kismamáknak.
2014. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én semmilyen gyógyszert nem szedek,csak már akkor ha migrénem van,az a babának sem jó.

Viszont képzeld.. nekem úgy 5héttel ezelőtt,azért fájt a fejem,mert volt egy gombám aminek a mellékhatása volt a fejfájás.. hihetetlen :)

viszont vegyél be algopyrint nyugodtan

32hkm

2014. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát...eddig bírtam,örülten fáj,most vettem be egy szem Algopyrint.Remélem segíteni fog! :(
2014. okt. 29. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!