Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vérvétel éhgyomorra...

Terhes vérvétel éhgyomorra vagy nem?

Figyelt kérdés
Már pár évvel ezelőtt voltam állapotos, mikor még nem néztek ennyi értéket vérvételnél.Akkor mindig azt mondta a védőnő, hogy a kismamáknak nem kell éhgyomri vérvétel, nyugodtan reggelizzek meg előtte.Most, hoy megváltozott a rendszer, és néznek vese-májfunkciót stb.... így is lehet enni előtte, vagy mindenképp égyomorra kell levenni a vért?
2016. jan. 17. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
2009. szeptemnberében lettem terhes, éhgyomorra kellett mennem. Szerintem úgy kell, mert fals eredmény jön ki különben.
2016. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
éhgyomri...
2016. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az első vérvételre úgy kell menni, hogy meg kell enni egy zsemlét, meginni két dl tejet és rá egy órára kell sorra kerülni (nah ez az igazi művészet). A többi vérvételre sem kell éhgyomorral menni, csak a 24. heti terheléses vizsgálatra. Szerintem kérdezz rá a védőnődre, hogy nálatok hogyan szokás.
2016. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra
2016. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2009ben voltam terhes a fiammal, akkor nem kellett éhgyomorra menni csak a terhelésre. Holnap megyek (10 hetes vagyok), mivel néznek éhgyomri cukrot is, így most éhgyomorra kell mennem.
2016. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A naggyal 2007-ben voltam terhes, vele az összes vérvételre éhgyomorral kellett mennem.

Most várom a picit, jövő hónapban születik, vele sok olyan vérvételem volt, amire külön mondták, hogy egyek előtte nyugodtan, és ha lehet, ne reggel 7-re menjek, amikor tömeg van, hanem ráérek 10-re is, zárás előtt, ha már én úgyis reggelizhetek. Csak a cukorterhelésre kellett éhgyomorral mennem.

2016. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak vérkép és cukorterhelésre kell éhgyomorra menni!
2016. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A cukorterhelésesen kívül nem kell éhgyomorra menni. Ott is lehet, sőt kell inni, a tévhitekkel ellentétben.
2016. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Éhgyomorra kellett menni, mert néznek cukrot és nagyon sok más értéket az új protokoll szerint.
2016. jan. 24. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!