Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol csinálják Nyiregyházán...

Hol csinálják Nyiregyházán legolcsòbban a 4 d uh. -t?

Figyelt kérdés
2016. jan. 19. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Medve 4D a legjobb!!! Ne menj máshova ha rám hallgatsz!! És az ára is jó!! Nagyon kedves a dr felesége, ő csinálja az uh-t. Mindkét terhességemnél bizonyitották, hogy a legjobb hely. 2. Babommal voltam egy másik helyen, fuu bunko is volt, és kb szétverte az uh fejjel a hasam... örök negatív élmény. Másnap fájt mindenhol és egy - két helyen kicsit be is lilult. Csak Medvét ajánlom. :)
2016. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Zöld 4D-ben voltam, 3 féle árkategória van. Talán 8 vagy 10 a legolcsóbb nem emlékszem de a drágábban van olyan lehetőség, hogy ha a baba fekvése miatt nem látod a babát akkor újra mehetsz ingyen. Ez nálam be is következett és jól jött. Nagyon kedvesek voltak egyébként, kaptam 2 DVD-t, egyiken maga a mozi a másikon pedig képekkel. Van holnapjuk is szóval nem takargatják az árakat.
2016. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
www.zold4d.hu
2016. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7, 9 és 11 ezer
2016. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ott ütötték szét a pocim. :( nekem nagyon nem jött be... és a képek/videominöség is rosszabb volt. Medvénél is igy voltak az árak. 7000 a legkisebb csomag, 10000 a következö. Mivel mi többször is voltunk kedvezményt is kaptunk.
2016. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a zöld 4D


[link]

[link]

Ezek a Medve 4D-sek

2016. jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia én most voltam szombaton a Korányi rendelőben 8500 volt a középső csomag.Nagyon szépen látszott a kisbabánk.Ja és szombaton másodjára voltam mert azelőtt szombaton aludt és akkor adnak másik időpontot.
2016. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!