Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akarok a gyerek apjával...

Nem akarok a gyerek apjával maradni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemrég derült ki, hogy babát várok. Egyre inkább úgy érzem, hogy nem akarok a párommal együtt lenni, egyszerűen idegesít, nem tudom vele elképzelni a jövőt. Második baba egyébként, de az első nem tőle van.
2016. jan. 6. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hagyd ott.


Én a gyerekem apjával akartam lenni, ő meg inkább valaki mással. Nem baj, mert míg én igazán szerettem őt, ő elhagyotz valakiért aki csalja. Nem érdemelt meg engem.

2016. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És akkor neveljek egyedül két gyereket két különböző apától? :( Nincsenek anyagi gondjaim, de erkölcsileg nem tartom helyesnek. :( És mi lesz hosszú távon? Kinek fogok kelleni így? Senkinek.
2016. jan. 6. 21:30
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
A teherbeesés óta idegesít vagy már előtte is? Fontold meg a dolgokat, nem egy leányálom egyedül nevelni két gyereket.
2016. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen nőket nem értettem soha, és lehet nem is fogom :)

én akkor vállaltam gyereket mikor már biztos voltam benne, hogy azzal az emberrel szeretném leélni az életemet, akitől szeretnék gyereket!

te meg miután teherbe esel jössz rá, hogy ezzel sem? remélem nem a sokadik gyereked után találod meg az igazit :S

azért 2x ugyanazt a hibát elkövetni elég meredek, mert nyilván az elsőnél nem tudja az ember mire számíthat, de neked már van gyereked, pontosan tudod milyen lelki törés neki a csonka család, kár, hogy megint utólag gondolkodsz ezen :(

2016. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

a szomszédunknak 6 gyereke van 6 apátol...és nem, nem cigány..


én sem értem. teherbe estél mostmeg nem akarsz a pároddal lenni...már ne haragudj, de neked se gyerek, se párkapcsolat nem valo. a változatosság..ameddig uj valami, ameddig -nem idegesit, csak meseország... nem kell minden pasidnak gyereket szulni, ha ugyis tudod magadrol, hogy hibásak a génjeid..és nem tudsz még egy embert elviselni magadon kivul

2016. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Vagy egyedül neveled a két gyereket és lehet még párod, vagy leéled az életedet boldogtalanul olyasvalakivel, akivel nem akarsz együtt lenni. Melyik a jobb?

Valószínűleg tényleg elhamarkodtátok a gyerekvállalást, de ez mindkettőtök hibája. Remélhetőleg a második esetből tanulsz, ha már az elsőből nem.

2016. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy 5 éve együtt vagyunk. Tervezett baba volt, minden jól működött. Most hogy terhes vagyok, most kezdem érezni, hogy nem akarok vele lenni. Lehet csak a hormonok szórakoznak? Vagy mi a franc van velem? Az első gyerekem (7 éves) egy normális házasságból született, csak egyszerűen megromlott, ilyen van.
2016. jan. 6. 21:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha a babát mindenképp megtartanád, akkor szerintem még ne csinálj semmit.

Én imádom a párom, bár sokszor megyek a falnak is fejjel, de két gyerekünknél is tartottam ott a terhesség alatt, hogy lépek. Idegesített, elegem volt, nem azt nem úgy képzeltem el stb. Akkor inkább egyedül. Egyszer még az első gyerekünknél le is ültetett, hogy döntsek, mit akarok, mert akkor elköltözik, ha azt szeretném. Az a lényeg, hogy soha de soha nem tudtam kimondani azt, hogy költözzön. Mindig az volt a válasz magamban, hogy alig vártam, hogy összeköltözzünk, soha nem fogom elküldeni. Úgyhogy nem is tettem, nem is baj :)

Nekem a terhességek teljesen beborították az agyam. Lehet nálad más is van már, de lehet nem. Szerintem várd ki a végét.

2016. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze, egyelőre mindenképp várok.
2016. jan. 6. 22:12
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem csak a hormonok.. az első 2-3 hónapban én is falra másztam a páromtól.. az is zavart, ha levegőt vett :D
2016. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!