Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24. hetes terhes vagyok de...

24. hetes terhes vagyok de mintha nem nőne a pocim. Érzem a baba mozgását is. Kicsit telt a testalkatom alapbol is, lehet ezért nem tűnik fel?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, fog az nőni!

Én nèha 27 hetesen se láttam szinte semmit, ha feküdtem...

2016. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pici volt, még 30. hét körül is, most napokkal a szülés előtt sem óriási. Én is telt vagyok amúgy. :)
2016. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 55 kg voltam és 164 cm, amikor teherbe estem.

SZóval nem voltam telt testalkatú. Mégis kb a 6. hónapig (olyan 22-24 hetes korig) simán ráfogtam, hogy felszaladt pár kiló, annyira nem volt terhes hasam.

Aztán szépen növögetett, de a végére sem volt nagy, kb mintha egy focilabdát tettem volna a póló alá.


Ne aggódj, inkább örülj, hogy nem vagy hordó még. Könnyebb a mozgás.

2016. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 167 cm/57 kilóval kezdtem mindkét terhességemet, és egyformán kicsi hasam volt mindkettőnél. A 24. héten 82 cm volt a haskörfogatom. Az elsőnél ez késő őszre esett, a kutya nem vette észre rajtam hogy babát várok (a téli ruházat alatt). A második terhességnél augusztusban voltam a 24. héten, és a legtöbb embernek csak fürdőruhában tűnt fel csak, hogy terhespocakom van. Egy bővebb nyári ruhában alig-alig látszott. Szerintem ez alkati kérdés, mert ismerősőm - aki hozzám hasonlóan vékonyan kezdte a terhességet - már 20 hetesen akkora hassal rendelkezett, mint én a 30. héten.
2016. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
korai teltséged miatt 38 vagy 32. hét körül indul be hasad növekedése,akkor nagyon sokat nő látványos lesz
2016. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!