Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség fogamzásgátló mellett?

Terhesség fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Lindynette 20-at szedek, elég régóta. Évente járok az orvoshoz. Pénteken kellett az új levél gyógyszert elkezdenem. Ma reggel véres volt a fehérneműm, de nem nagyon. Azt olvastam terhesség is lehet a fog.gátló alatti vérzés oka. Történt már ilyen valakivel? A menstruációm megjött a gyógyszerszünetben.
2016. jan. 20. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetni lehetséges. Velem meg a környezetemben ilyen nem történt, de csinálj egy tesztet, aztán többet tudsz. Ha tutira ki akarod zárni, csinálsz két hét múlva is egy tesztet,és ha az is negatív, akkor kizártad.
2016. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En gumi mellett lettem terhes ami nem szakadt ki, legalabbis mi soha nem lattunk semmit rajta
2016. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm tabletta szedése alatt lett terhes, amikor egy betegsége miatt antibiotikum kúrán esett át.

Tesztelj, ha kétségeid vannak.

2016. jan. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néha énis szoktam pecsételni, az orvosom szerint nem gond :)
2016. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!