Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány X-Epile teszt; lehetek...

Neszty01 kérdése:

Halvány X-Epile teszt; lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Jan. 9-én kellett volna megjönnie; 11.-én csináltam reggel és késő du.-tán is tesztet mind a kettőn egyből halvàny rózsaszín csík. Majd rá 13-án. ismételtem reggel már erősebb csík de még mindíg nem az igazi. Majd 18. Megint csináltam reggel és az is közepesen erős lett. 22.-én megyen dokihoz. Reménykedhetek?!

2016. jan. 21. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A halvány pozitív is pozitív, Gratulálok.
2016. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok 
2016. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Már nagyon izgulok:) (első baba)
2016. jan. 21. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Első vagyok. Voltál a dokinál? Mondott valamit?
2016. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia! Igen voltam làtott már petezsákot azt mondta 4-5hetes körül lehetek, de gyönyörű ; csak azt nen értem hogy, a menszim alapjàn elvileg 7 hetesnek kellene lennem...de mondjuk nálam kicsit összevisszaságosan jött meg mostanában(utóbi hónapokban) lehet azèrt van ez nem?! :S nem mondta h gond lenne...3hét múlva megyek vissza.
2016. jan. 25. 08:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja meg azt mondta szedjek vitamint, csak elfelejtettem megkérdezni milyet..:S Mit ajánlanátok ????
2016. jan. 25. 08:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Első vagyok. Először is akkor nagy Gratulációm. Vannak eltérések, ha gond lenne mondta volna a doki. Nekem se rendszeres, bár nekem olyannyira nem , hogy előtte nem is volt menzesz. Én most vagyok ultrahang alapján 18 hetes,menzesz szerint pedig 28 hetes lennék. Emiatt ne aggódj. A vitamin pedig, hát..kinek mi. Én most a hipp natal-t iszom. A védőnőm ajánlotta. Bevált, nincs bajom vele, bár amíg a hányós korszakom volt, addig semmi féle vitamin szóba se jöhetett, a víz se maradt meg..

Jó egészséget kívánok, és boldog zökkenő mentes babavárást.

2016. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat, megnyugtattál:) Nekem még az enyhe görcsökön, meg kis szédülésen, mellfeszülésen, néha savam van...ezenkívül nagyon más tünetem nincs ...majd a gyógyszertárba csak megmondják mi a jó..meg utána néztem..vagy az elevitet vagy a femibiont fogom szedni amelyiket mondják:) Én is gratulálok neked!
2016. jan. 25. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!