Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen C2100 és kontraktil...

28 hetesen C2100 és kontraktilis méh? 3 terhesség 2. baba lesz. Ez normális vagy azért még nem kellene nyílnom meg görcsölgetni?

Figyelt kérdés
Elejétől veszélyeztetett vagyok,most meg màr tàppénzre is kiìrt a doki,hogy ìgy màr ne menjek.
2016. jan. 21. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de miért nem kérdezted meg tőle?
2016. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magnéziumot szedjed még, ilyenkor már hamarabb nyílik a méhszáj, ami legtöbbször nem jelent semmit, én túlhordtam, azt mondta a dokim másodiknál természetes. Bár én már 32. héten voltam, ha jól emlékszem. Azért ne erőltesd meg magad, és a magnéziumot még szedjed, még korán van azért!
2016. jan. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Méhösszehúzódásaid vannak, méhnyakad meg van rövidülve és a külső méhszájad nyitva. Én akkor most lefeküdnék és kérném az orvosomat, hogy kapjak tüdőérlelő injekciót. Maximális adag magnéziumot szednék és megemeltetném az ágyam végét. De ez én vagyok, megijeszteni nem akarlak, van olyan, hogy nem természetes a korai nyílás. Mindkét terhességemben korán kinyíltam. Az elsőt megmentettük, a másodikat sajnos nem tudtuk. Gyenge a méhszájam.

A saját tapasztalataim alapján azt mondom, hogy fekvés, egy pár hetet, nehogy korán jöjjön. Minden jót kívánok Neked!

2016. jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Bìzom a dokiban,ő egyelőre azon a véleményen van,hogy ennyi még belefèrhet többedik terhességnél. De én azért megijedtem,ezért érdekel,hogy ez mennyire normàlis,ki volt hasonló helyzetben. Amúgy azt azért mondta a doki,ha görcsölnék még akkor azonnal kórhàz és ott maradok szülésig. Szerencsére azóta semmi,magnézium adag megemelve. Sok pihi meg fekvés,de érzem,hogy feszült vagyok emiatt,ami nem jó. Úgy terveztem dolgozok végig... Nem ìgy alakult.
2016. jan. 27. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!