Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ott lent feszítő fájó érzés?...

Ott lent feszítő fájó érzés? Mi lehet ez pontosan?

Figyelt kérdés

Állni sétálni alig tudtam ma. Nagyon fájt ott lent.

Ez mitől lehet?

Ma voltam orvosnál is ott minden rendben volt.. 29hkm



2016. jan. 20. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Az "ott lentre" a kulcsszavakból azt logikáztam ki, hogy a hüvelyed, szeméremajkaid feszülnek. Ha tévedek, akkor bocsi:)


Én amikor érzem, hogy feszül, vérbő "ott lent", akkor iszom egy Magnosolvot és azonnal elmúlik minden megterheltség.


Ha az "ott lent" a méhedet vagy az alhasadat jelenti, akkor szintén ugyanezt ajánlom.:)


Szedsz valamilyen magnéziumot?


32hkm

2016. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tágul a medencéd, lassan felkészül rá, hogy egy 3kilós kis csomag átférjen rajta. Semmi gond, pihenj sokat.
2016. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Akkor valószínű h csak tágulok, tágulnak a csontok stb.

Gondolom erre nem használ ha szedek be magnéziumot ugye?

Szülésig kitart ez a fájdalom?

Nálatok milyen gyakran jelentkezik?

Nekem csak úgy enyhült ha kicsit lefeküdtem, az ülés sem volt teljesen kényelmes. :/

2016. jan. 20. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá mert lehetséges, hogy mindennapos lesz, és ahogy nő a baba nő a fájdalom a feszülés a nyilallás is.
2016. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!