Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon terhes vagyok vagy csak...

Vajon terhes vagyok vagy csak késik?

Figyelt kérdés
15-én kellett volna megjönnie én előtte álltalában sok vizet iszok és fáj a mellem megduzzad innen is tudom hogy megjön. Kb 3 napja sok folyadékot iszok de csak este a mellem már kb 1,5 hete fáj és megduzzadt és kb 3 napja este enyhe menzesz szerű fájást érzek de ez 10 mpig tart kb. A teszttel még várnék egy pár napot hátha megjön.Mennyi az esély a terhességre. Akinek volt hasonló írjon.Köszönöm
2016. jan. 21. 21:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg mindig estenkent megfajdul alul a hasam mintha megjonne..par mpig tart a melleim leszakadnak ugy fajnak, ha holnap nem jon meg veszek tesztet..ki volt hasonlo helyzetben??
2016. jan. 21. 21:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy akarsz gyereket? Ha nem, akkor szexeltél védekezés nélkül?


Nekem évente egyszer van hogy késik egy hetet valamiért, de nem tudom, mi okozza, szóval nekem már volt hasonló és nem voltam terhes. Ettől te még éppen lehetsz.

2016. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát,elég nagy a leìrtak alapján :) főleg ha nem védekeztetek :)
2016. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen szexelek.és szeretnénk babát. Csak a multkor is kesett 3 napot.mostmar 6 napja..szokott lenni visszatero fertozesem de attol meg sosem kesett..mas tunet nincs
2016. jan. 21. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!