Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Homoktövis velő szedhető...

B.Bea28 kérdése:

Homoktövis velő szedhető korai terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Szeretném a véleményeteket kérni. 6hetes terhes vagyok,az első terhességem magas làz miatt missab volt. De újra baba van hála istennek. Sajnos nàthàs lettem és anyukám vett nekem homoktövis velőt. Lehet szedni terhesség alatt???

2015. dec. 8. 14:24
 1/1 anonim válasza:

Alapvetően igen, minden további nélkül szedheted. Sőt, kifejezetten javallt is. A következő, apró megjegyzéssel.

A legtöbb homoktövis-velő cukorbetegség mellett is fogyasztható. Tekintettel azonban arra, hogy a terhesség enyhe fokú, a szülés után többnyire elmúló cukorbetegségre hajlamosít, jó lenne, ha olyat szednél, amit cukorbetegek is kaphatnak. Erre vonatkozóan a velő tanúsítványa adhat tájékoztatást. Ha kiemelik, hogy cukorbetegek nem szedhetik, légy azért óvatos. De én még csak elvétve találkoztam olyan velő-készítménnyel, ahol a cukorbetegség ellenjavallat volt.

Remélem, tudtam segíteni. Jó egészséget, boldog Karácsonyt!

2015. dec. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!