Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet osszejott a kisteso es...

Lehet osszejott a kisteso es lenne par kerdesem. Tanacs?

Figyelt kérdés
Par napja kesik mar magaban ez is jo jel.Nekem mindig 22-25 naponta jon meg szoval ha igy nezzuk boven megkellett volna jonnie mar de semmi jele.Sokat pisilek de szerintem tuti nem vagyok felfazva.Reggelente elofordul kis emelyges,szedules de nem veszes remelem igy is marad majd.En ugy erzem osszejott a kisteso de majd csinalok tesztet de meg varok elvileg az ilyen terhessegi kalkulator szerint kedden volt a 4. het ha minden igaz.Kerdesem az lenne hogy normalis ha mar most nem tudok hason aludni?A lanyomnal ahogy megtudtam nem is akartam hason aludni,valahogy feltem.De most ugy voltam vele van meg par hetem amig elkezd noni a hasam addig tudok hason aludni(mivel csak ugy tudok) de ejszaka ahogy hasra fekudtem tobszor is felkelltem hogy fajt a hasam alja olyan megjovos erzes volt de ha mashogy fordultam elis mult.Tobbszor kelltem erre az ejszaka fel.A testem probalna vajon jelezni hogy inkabb ne fekudjek ugy??A masik hogy szeretnek edzeni terhesseg alatt.A lanyommal sok-sok kilot szedtem fol anno mert meg mozogni es "feltem"(volt elotte egy vetelesem).Most viszont szeretnek edzeni persze nem tulzasba es ovatosan.Van futo padunk de csak gyorsan szoktam rajta setalni kb. 30 percig aztan van taposo es azon is szoktam 10 percet taposni de normal tempoban,nem vagyok kifulladva tole,nem kapkodom a levegot vagy ilyesmi.A vegen meg sulyzozom de nem kezi sulyzoval hanem van egy kondi gepunk azon de csak egy sulyt ami kb 5 kg es ket kezzel huzom.Ugye ez igy nem tulzas,nem lehet belole gond?Nekem jol esik a torna nem szeretnek feleslegesen sokat felszedni.Persze ahogy telik az ido majd visszabb veszek majd de szeretnem jol erezni magam terhesen.Valami tanacs?Elore is koszonom!
2016. jan. 23. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, van terhestorna vagy pilátes. Meg a séta is jó. A kondigépet orvostól kérdezd meg, de az előző kettő az megengedett. :)
2016. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A futógépet hanyagold az első 3 hónapban, jah meg a súlyokat is, de persze ez csak az én véleményem, én paramami vagyok :D
2016. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En ugy tudom a hason alvas nem art a babanak. De nem mindenki találja kényelmesnek. Ha baba van lehet hason fekve csak huzodott a hasadban egy izom ami fajt. Hisz o meg oly apro h szinte nincs is. En nagy pocakkal is hason aludtam. Anyukam meg a 9. hónapban is volt h hason ébredt 😄 az is lehet hogy a gondolat ébresztett h nem mersz hason aludni. A tornahoz nem ertek. En csak terhestornara jartam.
2016. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!