Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez jó jel? Babára utal?

Ez jó jel? Babára utal?

Figyelt kérdés
3.napja késik, a hőm 37,2
2010. márc. 28. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet baba, és ha 3 napja késik, akkor már tesztelhetsz! Hajrá, megy a drukk!

ҝ

2010. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. márc. 28. 13:46
 3/9 anonim ***** válasza:
:) Lehet, hogy baba, lassan tényleg tesztelj, aztán majd go dokihoz is:)
2010. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a héten fogok tesztelni!De miért fontos egyből orvoshoz rohanni?:) Én hallottam már kismamikról akik csak a 8. és a 10. héten mentek orvoshoz!:)
2010. márc. 28. 14:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Azért kell elmenni minél hamarabb a dokihoz,hogy pontosan meg tudja mondani, hogy jó helyen van-e a baba, nincs-e esetleg méhen kívüli terhesség, hol tapadt meg, lehet-e házaséletet élni az első időkben stb. Amúgy a 6. hét az, amikor már szívhang is van.
2010. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mikor már elmarad a menstruáció az kb hányadik hét? 2-3?
2010. márc. 28. 17:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Autolsó menstruációd első napjától számítják a terhességet!

Nagyon sok oldalt találsz, ahol ki tudod számolni hol tartasz (google: terhesség kalkulátor). De itt egy oldal:

[link]


Írd majd meg a teszt eredményét! :D

2010. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven ráérsz még a hét végefele tesztelni, 3 nap még...kívánom, hogy úgy legyen ahogy szeretnéd de inkább menj biztosra:D
2010. márc. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Babát szeretnék de nagyon:D És még mindig semmi!:)Szerencsére!És a hőm is fennt van 36,8-37,3között még mindig:) Igen a hét vége felé tesztelek!:)És természetesen megírom az eredményt:)
2010. márc. 29. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!