Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A belélegzett por árthat a...

A belélegzett por árthat a babának?

Figyelt kérdés

A 32. hétben vagyok, és néhány hibát ki kell javítani a lakáson (albérlet). Még nyáron költöztünk be, és szóltunk is a főbérlőnek, hogy a konyhában és a fürdőben van néhány padlólap, amit nem fogott meg a ragasztó. Azt kérte, ne csináljunk vele semmit, mert garanciálisan megcsináltatja ugyanazzal a szakemberrel, aki eredetileg elkészítette, így vártunk. Többszöri kérésre ma állt neki fúrni-faragni, de egyrészt nagyon lassan dolgozik, másrészt borzasztó nagy porral. Pedig ez csak néhány járólap, nem gondoltam, hogy ettől ilyen durva porszag lesz a lakásban. Ráadásul a konyhában és a fürdőben nincs ablak, csak szellőző, aminek elvileg ki kéne szívnia a levegőt, de spórolásból nem működtetik, és ha a folyosóajtót kinyitom, akkor se lesz huzat. És holnap még le is ragasztja a járólapot, nem tudom, mivel, de gondolom az is büdös lesz.


Elmenni nem tudok itthonról, mert egyedül nem hagyhatom itt a mesterembert, a Párom pedig dolgozik.


A Párom szerint feleslegesen idegeskedem, mert ez csak por, és ugyan mi baja lenne a babának attól, hogy én beszívom.


Tényleg feleslegesen idegeskedem? A mai tempójából ítélve kb. 1 hétig fog neki tartani a munka, de nekem már most fáj a fejem ettől a porszagtól. :(



2016. jan. 25. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
A porszagtól biztos nem lesz bajod. A babának sem.
2016. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!