Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha olyan ételt kívántok meg,...

Ha olyan ételt kívántok meg, amit egyébként nem szerettek, megeszitek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a baba érdekében mindent :) Én például nem szerettem a házi kolbászt, de mikor megkívántam,akkor ettem belőle.És nagyon ízlett :)
2016. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Világ életemben utáltam a kaprot,még a szagát is. Egy este a férjemmel el mentünk egy étteremben ott az étlapon kiszurtam egy túrós foghagymás baconos kapros pulykammeles csodát és úgy meg kívántam , h bele is hátam volna ha nem kapom meg :D Mikor kihoztak és meg éreztem a kapor illatot majdhogynem csorgott a nyalam, el sem tudom mondani milyen jól esett, úgyhogy ha neked is van amit nem szerettél, de most meg enned akkor hajrá ;)

34hkm

2016. jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nittababy ***** válasza:
Igen amit nem szeretem de megkívántam azt megettem!!
2016. jan. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen.Az egyetlen dolog, amit nem szeretek és soha soha soha nem fogom megenni,az a hús (beleértve a halat is).Kizártnak tartom,hogy megkívánjam,még a látványától is öklendezem néha.
2016. jan. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, megettem. Azóta megszerettem, és mint kiderült a gyerekem is imádja.
2016. jan. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!