Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt/van, aki jól bírta az...

Volt/van, aki jól bírta az utolsó 1 hónapot egészen végig?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
én, pedig majd két hetet még túl is hordtam. mondjuk az egész terhességem egy "álom" terhesség volt..kis gyomorégést leszámítva semmi gondom nem volt.
2016. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is, imádtam terhesnek lenni, túltengett bennem az energia, állandó mehetnékem volt, mindig csinálnom kellett valamit, az utolsó nap is.
2016. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Április 22-re voltam kiírva, 1.jéig dolgoztam sörözőben.

Tökéletes terhességem volt, soha semmi bajom nem volt. Imádtam. Jóslóm sem volt. Egyedül kocsival jártam CTG-re a végén (30 km-re volt a kórház).

Szülés napján is épp hazafelé tartottam CTG-ről, csak még beugrottam 1-2 boltba. Konkrétan a pénztárnál kezdett folyni a vizem.De még hazavezettem, és csak utána szóltam a férjemnek.


Szóval nekem ugyanolyan életem volt mint terhesség előtt, csak egy kosárlabda került a pólóm alá a végére :-)

2016. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ez kb mindenkinek a rémálma hogy a pénztárnál folyik el a magzatvize vagy az étteremben...mások is észrevették? :)
2016. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem vették észre, nem folyt annyira, inkább csak szivárgott. De én egyből tudtam, hogy az magzatvíz.

Elég volt a kocsi ülésére egy felső a fenekem alá, az sem ázott át, míg hazaértem. Szerencsém volt.

2016. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En 1.5 hettel tulhordtam, de nem volt semmi bajom, csak mar nagyon vartam a babat. :)
2016. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen az utolsó hetekben jól voltam,sőt, jobban, mint az előző 2-3 hónapban. Mivel szeptember végén szültem élveztem a lehűlést. A vizesedés is elmaradt nálam, a derékfájás is nem volt semmi bajom.
2016. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem gyakorlatilag semmi említésre méltó gondom nincs.Én is többnyire egyedül járok vizsgálatokra kocsival.Szerencsés lehetek , mert mások annyira panaszkodnak mindenfélére már a végén.

37+1 hkm

2016. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem minden jó lenne, ha savam nem lenne folyton a torkomban, amúgy bicajozom, dolgozom, sokat sétálok. Igaz nekem még van 2 hónapom, remélem ha leszáll a hasam megszűnik a savfeltolódás is.
2016. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem álom volt a terhesség. 😊 az utolsó hónapban annyi energiám volt hogy eliranyitottam volna egy atom üzemet egy 1 évig 😅😅😅. Szombaton még mostam foztem nagytakaritottam rendbe tettem kutyát macskát medencét takaritottam kicseréltem a vizet benne. Aztán gondoltam a nagy hőség ben jól jön a lehűles Bele álltam a hideg vízbe 😆. Éreztem egy pukkanas szerű valamit. Nem tudtam mi lehet az. Ez volt 3 óra körül. Aztán jöttek a 10 perces fajasok. 5 kor felhivtam a szülész nőt. Mondtam neki mi újság. Mondta hogy azonnal menjek be mert ez bizony szülés lesz. Én még gyorsan otthon elrendeztem mindent. Állat etetés gyerekek a papahoz. Aztán 6 kor mentem be a kórházba. Orvosom 7 re ért be. Meg vizsgált mondta hogy fent repedt a burok. 8:25kor már sírt a kislányom. Végig vigyorogtam a szülés t. És utána 2 órával már zuhanyoztam szoptattam pakolasztam. Mai napig bennem maradt ez azenergia. Ja és 5. Baba volt😊😊😊
2016. jan. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!