Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességemnél- úgy...

Második terhességemnél- úgy néz ki- az utolsó másfél hónapot feküdnöm kell, szigorúan. Hogy oldottátok meg kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
Első babám 36. héten született. Most félek, hogy a második is előbb jön. De ezt meg akarom előzni. Az orvosom szerint, csak akkor van erre esély, ha mondjuk a 33. héttől csak fekszem. De ezt hogyan??? Ti hogy bírtátok ki??
2015. máj. 12. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

36. héten ugye már nem koraszülött a baba, így feküdni se kell, 36. héttől ha beindul annak örülünk, nem pedig tartunk tőle!

én feküdtem végig, de 35. héten nekem is fel kellett kelnem, hogy ha jönni akar jöjjön csak

2015. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem jól tudod, ugyanis 37. héttől nem számít koraszülöttnek, minket pic-re raktak kérdezés nélkül. nem kívánom senkinek, úgyhogy sajnos tartok tőle. Se a babának,se az anyának nem jó. Főleg az első gyereknek, ha több hétig kórházban vagy....
2015. máj. 12. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egészséges, és nem kapott fertőzést, a suúlya is megfelelő nem raknak Pic-re egy 36. hétre született babát. Nyilván nem a hetek miatt került az első gyereked sem a Pic-re hanem fertőzést kapott, ez pedig a 40 hétre születetteknél is előfordulhat és vihetnek Pic-re időre született babát is. A fiam 35+6 hétre született 3000gramm 52cm 10/10 Apgarral, de meconiumos magzatvíz ment a tüdejére, így Pic-re került.Nem a hetek száma miatt került oda, sőt először úgy volt hogy mehetünk babamama szobába, de 2 órásan légzészavar keletkezett nála, így elvitték. Nem volt halálos és ki lehet bírni, bár sokat sírtam hogy nem lehet velem, de ha ezen múlik hogy meggyógyuljon akkor végig lehet csinálni!11 napot volt koraszülött osztályon, addig csak három óránként mehettem hozzá szoptatni. Rossz volt de mára már 3 éves egészséges kisfiú! Vigyázz magadra, ne emelgess nehezet és ne most akard lefutni a maratont. Szerintem nem lesz baj és ne csak a szigorú ágynyugalomra gondolj. Szedj magnézéiumot és leginkább ne stresszelj!!!!
2015. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem feküdnöm kellet és nem volt más megoldás mint a családi napközi... de ha csak pár hétről van szó akkor költözzön hozzátok egy nagymama, nagypapa, bárki aki el tudja látni a kisgyereket, ha van erre lehetőség. Esetleg ha anyagilag bírjátok akkor egy bébiszitter. Én sem tudtam volna kivinni az udvarra, etetni, peluscsere, játék, max tévét tudtam volna vele nézni, de más igényei vannak egy kisgyereknek, szerencsére imádta a bölcsit :)
2015. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!