Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes kismamák?

Pár hetes kismamák?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki hogy éli meg a babavárás első időszakát :) miujság veletek ? Hogy derult ki hogy babát vártok?
2016. jan. 30. 10:43
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Szia :-) Hétfőn leszek a 14.hétben a második babával. Tervezett volt de voltak félelmeim,hogy fogom bírni a terhességet,hogy van egy nyüzsgő 2 évesem is.Egyedül vagyok a párom 4 hetente jár haza.Elsőre sikerült a baba igaz csak beszélgettünk róla,hogy elkéne kezdeni ha esetleg nehezen esnék teherbe..Az első várandóság nagyon nehéz volt 30. Hétig non stop hánytam.égett a gyomrom..20.héttől cukros lettem.Most eddig semmi bajom..lekopogom..remélem.ígyis marad :-) és te hogy vagy?
2016. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:

nekem 10 napos késésnél lett halvány pozi a tesztem, még mindig nincsenek tüneteim, annyi, hogy a hasam fájdogál, de mellfeszülés pl. egyáltalán nem, hányinger sem, max ha valami kajára gondolok, akkor érzem, hogy azt most nem tudnám megenni. Eddig fogytam 2-3kg-t, elvileg holnap leszek 8 hetes. Csütörtökön megyek orvoshoz.

És nagyon félek, hogy baj lesz, nem tudom, miért, de félek...

2016. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
Én hétfőn leszek 13hetes.Nemvárt napján teszteltem.Sejtettem hogy baba lesz mivel előtte próbálkoztunk de a koövrtkező hónapba megbeszéltük hogy kicsit álljunk le kicsit a próbálkozással aztán akkor sikeredett ;) Én örültem mikor csináltam vagy 10tesztet ;) A párom nem volt elragadtatva.Jött az émelygés stb na akkor megfirdult minden.A párom örült jobban.Most már nincsenek eosszullétek mindketten bildogok vagyunk.Várjuk nagyon a picit.Most nagyon fáradékony vagyok.Bárhol bármikor el tudnèk aludni.Szerencsére sokat tudok pihenni.Amúgy állandó izgalom az egész.Minden rendben legyen velem és a babával is.
2016. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:

Szia! En ma vagyok 9+1 hetes! Másfél eve próbálkoztunk ,aztan sikerült ,de 8hetesen elment. Viszont felszivodott,igy biztos vagyok benne,hogy nem volt bebi. Szornyu volt de most fel évre ra ujra sikerült,annyira szerettem volna ! :)

Nekem 3napot késett,csináltam tesztet,es pozi lett🙂

Azota 3x is elmentem maganorvoshoz,es egyre nagyobb a kicsike! :)

Te hogy vagy? :)

2016. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy irtatok olyan jo ilyeneket olvasni!

Első válaszoló! Biztos rossz lehet neked hogy 4hetente jar haza a párod, megtudom erteni én meg dolgozom, párom is dolgozik szinte teljesen elkerüljük egymást es ilyenkor eleg rossz :( kitartást kivanok es remelem hogy ez a terhesség nem lesz veszélyes, biztos minden rendben lessz :) 2-3ev korkülönbség meg tokeletes a két pici között. En is annyit szeretnék,


2.valaszolo! : Ne aggódj én is 3kilot fogytam pedig nem hánytam es én is aggódtam. Majd ha esetleg van időd ird meg nyugodtan mi volt az orvosnál, erdekel ! Lehet hogy későn fogant a babad ha 10nqppal utana volt csak pozi teszted. De ne aggódj minden rendben lessz !!! :)


3. Válaszoló : Ugyan igy voltam én is 25 tesztet én is biztosan csinaltam, Örülök. Hogy sikerult es kitartást kivanok Nektek is :) nekem nem várt előtti nap lett pozitiv,


Koszonom hogy irtatok !! En 10+2 hetes vagyok minden rendben van neha vannak napok amikor nem kivanok semmit, es nagyon nagyon érzékeny lettem :) kepes vagyok elsirni magam egy reklamon ahol baba van. Élvezem az egeszet, megprobalom. Vizsgálaton mekkora volt nektek a baba ? Boldog baba varast kivanok Nektek ! ( a hibákért neharagudjatok dolgozom telefonról irok futoban) :)

2016. jan. 30. 13:39
 6/54 A kérdező kommentje:
4ik válaszoló , nagyon sajnálom hogy Ennyit kel varnotok egy kis babára, de légy mindig eros! :) mindig is csodáltam a te helyzetedben lévő embereket, a kitartásukat. En a legelső probalkozasnal is sírtam mikor nem várt előtt két nappal negativ lett( pedig az nem jelentett meg semmit ) nagyon vigyázz magatokra es biztosan most minden rendben lessz !!! :) mikor mész legkozelebb orvoshoz ? En is 3x voltam mar, izgulos vagyok :D.
2016. jan. 30. 13:43
 7/54 anonim ***** válasza:
Nekünk 9 hónap próbálkozás után jött össze, de 8 hetesen eltűnt a szívhang, amit csak a 12. héten tudtam meg :( nagyon magam alatt voltam, mert nagyon vágytam babára. Most 5 hónappal később szilveszterkor a nem várt napján pozitívat teszteltem, és mensi szerint 8 hetes vagyok uh szerint pedig 7, remélem ez nem baj, viszont tudom, hogy pont középidei baba, ezért is remélem, hogy behozza majd. Szerintetek baj, hogy egy héttel kisebb a mensihez képest? Én majd csak 2 hét múlva megyek újra, addig is figyelem a hőmet.
2016. jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Szerintem nem gond lehet hmegis kicsit kesobb fogant akar egy két nappal is. Soksikert kivanok neked is a babahoz es neizgulj !!! Majd ird meg miujsag. E7hetesen voltam utoljára uhn. 13hetesen hivtak vissza kicsit én is felek de talan minden rendben :)
2016. jan. 30. 14:56
 9/54 anonim ***** válasza:

4es vagyok.

En Angliában elek,voltunk otthon mo-n januárban akkor megnéztek 2x. Először 6+3 hetesen voltam, 5,6mm volt a kicsike,aztan 7+4en 9,1 mm

Majd 8+5on 19,8 mm :)

Próbálok nem gondolni arra,hogy baj lesz,mert most nem lehet. Velem kell maradnia! :)

Hogy bírod egyebkent?rosszulletek?

En 2x hánytam eddig de nagyon rossz volt.:(

Gyakran vagyok éhes de sokszor alig eszek,nem kívánok semmit.

Tegnap meg fajt a gyomrom,sok volt a szavam éreztem,nagyon szenvedtem. :(

A cici fajas mar enyhébb:)

Hány eves vagy? :)

2016. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:

Bocsi kihagytam,h Angliában csak a 12.heten neznek meg ,elotte nem.

Kénytelen voltam azt hazudni,hogy vereztem kicsit es volt egy vetelesem ami igaz,es meg aznap kaptam időpontot uhra. Nem szep dolog,de csak igy tudtam megnyugtatni magam:)

Es most jon a kemény 3 het. :(

4es voltam

2016. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!