Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes kismamák?

Pár hetes kismamák?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki hogy éli meg a babavárás első időszakát :) miujság veletek ? Hogy derult ki hogy babát vártok?
2016. jan. 30. 10:43
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Dolgozom bizony,es meg fogok is egy jo darabig. Szerintem 6-7honapos koromig biztosan.

Egyebkent nem tudom miért ilyen keves az uh itt. Nem hiszem h csak a sok vetélés miatt, itt az sem gaz ha 15-16 eves vagy ..nem neznek ki. Ugye itt az iskola 16 eves korig tart..aztan mindenki mehet ahova akar.

Szepek a nevek :)

Mi meg nem tudjuk ,nekem az Emma tetszik nagyon ,fiu nevek közül egyszeruen semmi :DD

DE nem akarok olyan hose armando nevet se ...meg azert István meg ilyen Regimodit sem

Szoval bajban vagyok egyenlore:D . De meg odébb van ugyis a kicsike születése.

Ma is szörnyen rosszul vagyok...csak fekszem es semmi erom ...hányingerem van :(

Kijut am a jóból ugy erzem :DDD

Teszek majd kepet mindenkepp de sajna az is meg 2-3het ;(

2016. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
En is dolgoztam volna de helyettem be kell tanitaniuk valakit igazabol nem is bánom :) jövőhéten csütörtökön teszek fel :) én se akartam régies nevet :) nagyon regota gondolkodtam a neveken.. Nehez volt kitalálni :D az Emma is nagyon szep nev ;) majd ha van fejlemény irj ! Es addig is jobbulást es kitartást ;) :(
2016. márc. 2. 11:42
 43/54 anonim ***** válasza:

Szia :)

Vegeztem a meloval,aztan megnéztem Mizu itt,latom írtál :)

Ma vagyok 14 hetes! :)

Tegnap nagyon rosszul voltam,hánytam...stb..nem volt jo. Ma szerencsére nem, de a hányinger megmaradt persze. (Sosem mulik el az biztos :( )

Kb ennyi :)

Növekszik mar a pocakod? En nem tudom eldönteni. Puffadt vagy latszik mar kicsit ,nem tudom :)

2016. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
Nekem igen mar eléggé. Látható sokan néha mondjak is h jo nagy hasam lessz :) pedig első baba. :) koldokomig növekedett mar :D nem csak ott lennt. Majd ha tudok teszek fel kepet, én pedig most mar 15+ 2
2016. márc. 4. 21:14
 45/54 anonim ***** válasza:

Jo reggelt :) (csak ne lenne melo es hányingerem :D )

Juuuuj akkor lehet h nekem sem puffadas ? Mert mar nekem is a koldokomig latszik :)))

Naaaaa:)) varom majd a kepet. Aztan en is küldök :)

2016. márc. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

[link]

Remenykedem jo a link telefonról mindig rosszul csinálom. :D 15+5 :)

2016. márc. 8. 15:18
 47/54 anonim ***** válasza:

Nagyon szep :))))

Jo neked hogy ennyire latszik mar :)

Holnap teszek fel en is,bar nekem éppenhogy csak latszik valami.


Jol vagy amugy?

2napja nincs hányingerem 😃👀

De nem kiabálok el semmit, mert egy hete sem volt aztan masnap meg hánytam 😃🤔

A fejem faj mostaban kicsit de jol vagyok. :)

2016. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

Nagyon varom a keped :p nem tudom h mi okból de örültem h igy megugrott majd csinálok olyat is jlh hogyan növekedett :))

Köszönöm jol vagyok nagyon, es orulok hogy te is bar szerintem mar el fog múlni lassan neked is. Nekem is 2-3 hete szuper minden napom , azota fáradt sem vagyok. Varom a képed nagyon 😁

2016. márc. 9. 11:18
 49/54 anonim ***** válasza:

Szia.

Bocsi,tegnap mar nem jutottam el idáig.

Kepet nem küldök,mert nincs is miről :(

Épphogy látszott ma valami az sem biztos h a kicsi az :(

En csak puffadok de rettentoen nap végére akkora vagyok mint egy haz.

Ma reggel meg semmi

Es ha ez nem eleg meg hánytam is :( mar teljesen kesz vagyok.

2016. márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon sajnalom... Nekem azt ajánlottak hogy néha mindig eszegessek valami müzlit vagy valamit a rosszuletek miatt. H valami legyen egyszerű a gyomromba es akkor jobb lesz. Nagyon sajnalom h neked meg mindig tart :( kitartást megeri !! ;)


Mi pedig ultrahangon voltunk. 18cm mar es ugy nez ki kisfiú!! :) irj majd ha mentek ti is !:) es jobbulast !

2016. márc. 11. 14:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!