Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lejet baja, fejlődési rendelle...

Lejet baja, fejlődési rendellenesség e a kistesónak ettől?

Figyelt kérdés
Most lett pozitív tesztem r. 2éves kisfiam imád a jasamon ülni , néja ugye kivédhetetlen hogy ráugorjon, belerúgjon, most példáál belekönyökölt reggel fájt is rendesen, és mosr jutott eszembe lehet már baj van. Nem tervezett baba így ezeket nem védtem ki. Szerintetek? Például úgy tudom nyelőcső probléma az első hhétbem trauma jatására alakul ki.
2016. jan. 31. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Kizárt,hogy ettől baja lesz.
2016. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az enyémre 40 hétig "ugrált", semmi baja nem lett a tesójának.
2016. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első hétben az embriónak nincs is nyelőcsöve, mert még csak egy sejtkupac. Másrészt, a méhed még nagyon pici, kizárt, hogy úgy megüsse egy kétéves, hogy gond legyen.
2016. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ettől még semmi baja nem lesz, ahogy előttem is írták, még nincsenek szervei, de legrosszabb esetben egy nagyon erős (nem véletlen kis odarúgástól, belekönyökléstől) rúgástól, ütéstől el lehet vetélni. Mostantól figyelj jobban, de az eddigiek miatt nem kell aggódnod (33 hetes vagyok, minden nap kap legalább egy véletlen kis rúgást, belekönyöklést a kistesó, szerencsére remekül tűri, de észnél kell lenni azért).
2016. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem lesz baja a babádnak,de később ha erősebb baj történik veled,elvetélsz.
2016. febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!