Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, hogyan öltözködtetek?

Kismamik, hogyan öltözködtetek?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezném, akik mondjuk nagyon puffadtak és/vagykorán elkezdett nőni a hasuk hogyan öltözködtek a terhesség elején?

10 hetes vagyok, én már nem jók rám a régi nadrágjaim, pedig 3-4kilót fogytam is...

A kismamanacit még korainak tartom.


2016. jan. 31. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem miért nem felel meg neked a kismamanadrág, én is azt hordtam 10 hetesen, miközben 4 kilót fogytam. Úgy gondolod a farmerra rá van írva nagy betűkkel, hogy kismamanadrág? Ha nem mutogatod az embereknek, szerinted honnan tudnák, hogy van bandázs része? Nekem egy percig sem jutott eszembe, hogy korai lenne, hisz szorított a farmerom...
2016. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Nekem annó a gyerektelen kolléganőm beszólt, hogy minek hordok én kismamanadrágot az első trimben... -_- Ha nem jó a régi gatya, logikus, hogy kismamanadrágot húz az ember, előbb utóbb úgyis csak az fog rámenni. Amúgy meg húzzál harisnyát ruhával, vagy nyúlós cicanadrágot, vagy ha alatt menő gumis derekú nemterhes nadrágot, nekem ezek mind voltak.
2016. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Csak mindig úgy leszólják itt azokat, akiknek nem 6 hónaposan kezd nőni a hasuk és kíváncsi voltam arra, hogy mások hogyan öltözködtek.

Épp amit a második válaszadó írt, azért tartomkorainak a kismamanadrágot.

A ruha + cicanaci párosításra is gondoltam én is.

Érdekelne még mások tapasztalata, hogy mikor kezdtek terhesruhákat hordani.

2016. jan. 31. 18:20
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Kettes vagyok, félreértesz, pont leszartam a kolléganőt a véleményével együtt. Onnantól hordtam terhesgatyát, hogy kényelmetlen lett a nemterhes. Első gyereknél elég soká, harmadiknál már 8 hetesen. Az egy dolog, hogy ami volt alapból nyúlós, gumis holmim, ami nem volt kényelmetlen, azt hordtam tovább.

Úgyis venned kell terhesnadrágot, felesleges ezen sakkozni, hogy meddig húzod ki nélküle. Vegyél most, és érezd jól magad benne szülésig!

Arra figyelj, hogy a hónaljig felhúzható bandázsos nadrágok a legkényelmesebbek, de nyáron megdöglesz bennük. :)

2016. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

En, amikor mar szoritottak a nacik, szoknyakat vastag harisnyaval es egyberuhaimat szinten harisnyaval hordtam. Nem vettem uj kismamanacit.:)


34hkm

2016. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudja meg a kolléganő, hogy azt hordasz, én ezt sem értem, nyilván nem tűröd be a bandázs részbe a pólót, hanem rá húzod a pólót, azaz nem látszik. Tőlem most 33 hetesen kérdezte meg a sógornőm, hogy ez kismama nadrág e, ami rajtam van, pedig 9 hetes korom óta hordom és nem tűnt fel neki. különben is magasról tojok mások véleményére, ha megszól valaki e miatt az csak irigység, rossz indulat. Mégis mi köze hozzá??
2016. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Van terhesnacim,kaptam egy barátnőmtől. Nem ér fel teljesen a bandázs része, kb. a hasam feléig. Húha, azt felhúztam, sokkal nagyobbnak tűnik a hasam, mint anélkül.
2016. jan. 31. 18:37
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Úgy döntöttem én is fogom hordani a terhesnacit. Nem fogom magam meg a babánkat kínozni azért, hogy mások esetleg mit szólnak...
2016. jan. 31. 18:50
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

En is puffadtam az elejen, a szuk farmerek nem voltak kenyelmesek, de kismamanadrag meg nagy volt ram, akkora hasam nem volt, hogy tartsa.

Harisnyat, szoknyat, rihat hordtam, illetve leggingset hosszabb felsovel, hosszabb kotott pulcsival. A 12. het utan meg elmult a puffadas, kpar hetig megint jo volt a farmer is. Nekem meg a masodik gyerekkel is a 25. het utan volt kenyelmes a kismamanadrag es szoknya, nem hiztam sokat es lecsusztak addig amig nem volt akkora a hasam, hogy tartsa.

Pedig tobb fazont is probaltam.

2016. jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki felvenni a kismamanacit! Én 16 hetesen kezdtem hordani kismamaszoknyát, de csak mert épp nyár volt az elején, és egyberuhákkal oldottam meg.
2016. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!