Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok aggódok...

Mezeine kérdése:

5 hetes terhes vagyok aggódok mert fáj a hasam?

Figyelt kérdés
UH-n rendben találtak mindent egyenlőre nem látták még a babát. Ez volt egy hete. Viszont derékfájdalmak,mindjárt megjön érzés, és nyilalló fájdalmat éreztem jobb oldalt a hasam aljába éjszaka. Bal oldalamon feküdtem, amint meg fordultam el is múlt. Aggódnom kellene emiatt a fájdalmak miatt? Nem vérzek, nem vagyok rosszul sem.

2016. jan. 17. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha görcsölsz vagy vannak fájdalmaid vegyél be magnéziumot és pihenj le egy kicsit.Ha vérzés vagy barna folyás jelentkezne esetleg magnéziumra se múló erős görcs keresd fel az orvosodat.De sokszor előfordul ,hogy fájdogál természetes.
2016. jan. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, magnézium (magnerot tabletta, ebben van a legtöbb) sok pihenés, amik nincs barnázás vagy, erősebb görcs, esetleg vérzés (akár egy csepp is) addig nincs gond!15+5 hetes km
2016. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az elején sokszor,hogy fájt a hasam, de a magnézium mindig segített. Most is szokott még, sőt mostanában lent is fáj minden,de ez ilyenkor normális. Kitartást! Egyébként ha méhen kívüli lenne és amiatt görcsölnél akkor majdhogynem fetrengenél a fájdalomtól. Szóval nyugi :)
2016. jan. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!