Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha jól érzem magam, nincs...

Ha jól érzem magam, nincs semmi panaszom,6 hetes vagyok, ráérek még dokihoz menni? Első baba lenne, de már volt elhalt terhességem a 9. héten (nem lehetett tudni mis volt a baj).

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én 7 hetesen voltam először. szerintem már mehetsz te is a dokihoz, főképp mivel már volt egy terhességed!


vigyázz magadra :-)


14 hkm

2010. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nehezen, de várnék a helyedben kb. 2 hetet. Persze, ha fáj a hasad, rögtön menj, de ha jól érzed Magad, inkább legyen biztos, amit az orvos lát majd.
2010. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én az elsővel 10 hetesen mentem és örülök, hogy nem kapkodtam el. várj még te is
2010. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Menyj el,megtudod,jó helyen tapadt- e a baba.Semmit nem veszítesz vele,max.visszarendel a doki,de megnyugszol.

Gratulálok

7 hetes km

2010. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is várnék,ha valami gond lenne akkor menj (görcsölés,vérzés,barnázás).A 9-10héten ráérsz.Remélem minden ok lesz,jó babavárást:))
2010. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a 7. héten voltam először, és nem bántam meg, hogy így alakult.Már láttam a kis pöttömkét, és szívhangja is volt.Örülök, hogy ez volt az első, amit láttam.Még várj egy picit, de max. 1-2 hetet.Szerintem felesleges tovább várni.Kiderül, hogy jó helyen tapadt-e, hogy hányan vannak:)) Nem kell félned, nem lesz semmi gond.
2010. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nyolcadik héten mentem, nem bántam meg mert már hallottam a szívhangját. Ha pedig baj lesz akkor is lesz, ha látott a doki.
2010. márc. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel nekem is volt egy elhalt terhességem a másodikat miest megtudtam(5hetes)azonnal mentem a dokihoz és ő helyeselte,kaptam magzatmegtartó gyógyszert Duphastont.Én mennék a helyedbe.
2010. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valahogy én is így vagyok. Mennék is meg nem is.
2010. márc. 29. 16:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

En 7 hetes multam,penteken voltam az elso uh. Semmi tunetem,vagy panaszom nem volt,a doki megis megallapitotta,hogy verzek egy kicsit belul,ami miatt igen aggodik! Hat meg en!

Halat adok az egnek,hogy ilyen koran kiderult az uh.miatt!

Persze,gondolom nalad minden rendben lesz! De,ha tudsz,szerintem menj el uh.ra a heten!!

2010. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!