Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismamák hogy érzitek...

31 hetes kismamák hogy érzitek magatokat? Izgultok már?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok. Mostanaban kezd egy-ket fura tunetem lenni, pl 2 napig nehez volt a mehem, meg a magzat a fejevel a holyagomon jatszik, ami szinten buli.:) neki!:)


Nagyon varom mar, hogy kinn legyen:) még dolgozom es epp hazat veszunk, igy a napi feladatok elterelik a figyelmem rola eleg sokszor, de mi mar kimostunk, megvettunk mindent:) elolvastuk a szakirodalmat, hogy felulirjon valamit majd az elet:)


Szeretnek 36 hetes koromig bejarni es csak utana kerni itthoni tavolletet, igy emberek kozott vagyok.:)


A korhazi csomagunkat pakolgatom a napokban, a ferjemnek pl meg nincs zuhanyzoba valo papucsa, es nem vettunk neki uj pizsit, amiben a korhazban tud aludni, ami valamiert engem nagyon zavar, biztos a franya hormonok:)


Feszekrako oszton miatt szinte folyton a lakasvetelre gondolok, hogy ott fogunk majd lakni kesobb, hogy lesznek a szobak, stb:)


Szoval nagyon varom mar a mutetet es hogy megpillantsuk a kisfiunkat!:)


Te hogy vagy, kerdezo?

2016. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én jól vagyok, demmi különöser nem érzek. Csak nagyon izgulok és félek mert a nagytesó 33hetesen jött...

Így már rég össze van pakolva a csomagom

2016. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Én már nem dolgozom január eleje óta. Irodai munka, nem bírtam a folyamatos ülést, és néha stresszes is volt.

Most kezdtem el beszerezni a kórházi csomaghoz szükséges dolgokat, aztán hamarosan össze is készítem.

Ahogy közeledünk, egyre izgatottabb vagyok. Első baba lesz. :)

Néha szurkál a hasam, és most elkezdett a bokám egy kicsit vizesedni, de nem panaszkodom, valakinek ennél sokkal rosszabb. Nekem szerencsére semmi más tünetem nincs.

Most már hamarosan itt a vége, biztos nagyon gyorsan el fog telni ez a kis idő.

Jó babavárást és babázást nektek! :)

2016. febr. 1. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2. babám, már nagyon izgul mindenki, alig várom hogy megszülessen, már vásárolgatok szép lassan meglesz minden, baba ruhák mosásába még nem kezdtem bele, a korházi csomagot se szedtem még össze, majd ezután jön a dolgok legjava, kell még vásárolgatnom is egy-két apróságot. A terhességet egyre nehezebben bírom, én nem dolgozok, itthon vagyok a 2 évesemmel, de fárasztóbb mint a munka :D Estére bedagad a lábam, és szinte egész nap fáj a derekam, nekem nehezebb mint az elsö terhességem.
2016. febr. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!