Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Péterfy kórházban szoktak...

Péterfy kórházban szoktak adni ultrahang képet?

Figyelt kérdés
csütörtökön megyünk először megnézni a picikénket, (6.hét) ha minden rendben szeretnénk képet kapni róla hogy a szülőknek azt adhassuk át a nagy hír bejelentésénél. van valakinek tapasztalata?

2016. febr. 1. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden kórházban adnak, de kedvesen jelezheted is a vizsgálat elején, hogy szeretnél egy képet kapni. Viszont szerintem csak egyet adnak, nem tudom, hogy van e lehetőség többet kérni, hogy a te és a párod szülei is kaphassanak.
2016. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

ha egyet adnak is már fél siker :) maximum másolunk belőle fotópapírra! esetleg lehet hogy a másodikért már fizetni kell? az sem gond igazából.

2016. febr. 1. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem bp-i vagyok, de nálunk pl. nem adnak, csak ha egy előre befizetett csekket viszel, amit a terhesgondozóban lehet kérni.. Sajnos. Reméljük nálatok adnak!
2016. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hàt nem akarlak lelombozni,de 6 hetesen... Még valószínüleg szìvhang sem lesz. Elhiszem,hogy izgulsz,meg persze nem szabad rosszra gondolni,de annyit mondok,hogy azért óvatosan az örömködéssel. Sajnos tapasztalat.


A péterfyben a szülészeti uh-n adnak 500Ft/ db àron. A sima sztk-s doki meg vagy ad vagy nem( attól függ ki van). De ha kérsz nem veszìtesz semmit. Én az Ita dr-nàl voltam adott minden uh- nàl,ingyen,mert örültem nagyon a babànak (1év utàn sikerült amibe az ő keze is "benne" volt). De ìgy is hetente mentem kontrollra,hogy minden rendben van-e,szìvhang stb. Biztos téged is visszahìvnak majd.

2016. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedbes utolso...

Tavol all tolem az oromkodes.

Fel vagyok keszulve mindenre, holott tudom hogy pozitivan kell(ene) hozzaalnom, hiszen vannak akik evekig nem tudnak teherbeesni termeszetes uton... 23 eves vagyok.nekunk spontan sikerult 4.honapban, soha nem volt semmilyen nogyogyaszati problemam, hormonjaim is rendben vannak megis izgulok hogy mi lesz. Lesz-e szivhang, eleg nagy-e a korahoz kepest, rendben fejlodik??? Szerinted nem motoszkal folyton ez bennem? Remenykedtem hogy egy ilyen kerdesre semmi olyan valasz nem erkezik majd ami meginkabb elbizonytalanit. Hat rosszul gondoltam. Pontosan tudom mikor fogant es azt is hogy meg nem feltetlenul lesz szivhangja de remelem. En mindig probalok itt a kerdesre valaszolni es biztatni a kerdezoket, ha nem tudom inkabb nem irok... amugy is eleg labilis erzelmi allapotban vagyok lehet hogy tulreagalom, de ez a valasz nagyon nem esett jol a lelkemnek, akarmennyire nem rosszindulatu szandekkal irtad...

2016. febr. 1. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz szívhang se aggódj, pár nap különbség elég hozzá, hogy ne legyen, nekünk sem volt a mostani babánál még és két hét múlva kellett visszamennem. Előzőleg pedig volt. Szóval pár nap különbség elég, hogy ne lássák, vagy ne legyen még.:)
2016. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Nem rosszindulattal ìrtam tényleg. Nem megbàntani akartalak,de a kérdésből az jött le,hogy most elmondod uh utàn a szülőknek. Erre ìrtam amit ìrtam. A minden rendben van ilyenkor még egy szìvhangban és szabàlyos petezsàkban kimerül.

Szerintem (ha normàlis lesz a doki) úgyis visszahìv vmikor és akkor érdemesebb képet kérni,hisz akkor màr nem "csak" egy "paca" lesz rajta a képen(de tudom ez is fontos,nekem is van pacàs képem,csak mi ezt magunknak tettük el). Arról nem is beszélve,hogy azt màr a szülészeti uh-n csinàljàk ahol klasszisokkal jobb gép van,mint a 20 éves sztk-s uh.

Minden jót és szurkolok,hogy rendben legyen minden.(A későbbiekre is csak ajànlani tudom majd a péterfys uh-t,most voltunk 4D-n nagyon nagyon jó volt,kedvesek aranyosak,és nem mellesleg iszonyú alaposak).


#4

2016. febr. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4#-es ne haragudj kicsit tulreagaltam, eleg feszult vagyok az uh miatt es mar eleve annyi rosszat hallottam, olvastam, hogy remeltem, a vizsgalatig mar csak pozitiv gondolatok fognak korbevenni. ezert hangolt le egy kicsit az ezt megelozo valaszod. Remelem minden rendben lesz, koszonom a biztatast!
2016. febr. 2. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!