Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori a kora...

Mennyire gyakori a kora terhességi vérezgetés? Tegnap voltam uh-n emiatt (20 DPO) és 2-3 mm-es vélhetően petezsákot láttak. Van akinek megmaradt ennek ellenére a babája?

Figyelt kérdés

Tegnap még csak barnás folyásom volt, de miután este 2 doki is jól átnyomkodott reggelre enyhe vérzésem volt. Azért mentem ügyeletre, mert pár éve volt méhen kívüli terhességem, és nem vették ki a petevezetékem.

A két doki egymástól függetlenül vizsgált meg, mind a kettő megtalálta a "petezsákomat", így elengedtek. Utrogestant és magnéziumot kell szednem.

Volt valaki hasonló helyzetben? Megmaradt a baba? Ilyenkor mekkorának kellene lenni a petezsáknak?

Mi több mint 2 éve próbálkozunk...

Köszönöm a válaszokat!


2016. febr. 1. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Utrogestan és magnézium tökéletes. Próbálj pihenni és a párod legyen melletted.


Vagyis kb. 6 napja késik a menzeszed? nézd, itt van az összes tudnivaló az 5. hétről: [link]


Nekem ugyanilyen feltételek mellett (barnázás, vérezgetés, majd 2 nap múlva erős görcsök) nem maradt meg az embrióm, ami a 6.héttől már nem fejlődött, 1,7mm-esen, 9 hetesen lökődött ki.


de a dokim azt mondta, ennél erősebb és gyengébb vérzés esetén is maradt már meg és halt is el embrió a praxisában!


Ha elvetélsz, akkor sem a "jól átnyomkodás" miatt van, ezt fontos látni. a terhességek 20%-ával anyai vagy külső ok nélkül ez történik sajnos (velem is pl. a 9.héten)

2016. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Minnel tobb pihenes es nyugalom! Nekem duphaston mellett lett verzes. De az rendes piros, sajnos missed ab lett belole :(

De anyukam verzett az elso 2 honapban es megis megszulettem. Az elso par het eleg kritikus ilyenkor. Kitartas es drukk! Majd ird meg mondanak az ultrahangon!

2016. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ennyi volt... :( Nagy darab nyálka távozott belőlem, már megint... Nem az első eset sajnos. :(
2016. febr. 1. 20:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 7 napig véreztem, de megmaradt a baba :)
2016. febr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kitartas! Szurkolunk!
2016. febr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Képzeljétek! Elmúlt a vérezgetés és a fájdalom, biztosan amiatt a darabka miatt fájt. Csak reménykedem hogy a baba benn maradt, bár már felkészültem a legrosszabbra is.

2016. febr. 2. 09:51
 7/12 anonim ***** válasza:

6: nekem akkor múlt el minden fájdalom és szenvedés, amikor kilökődött minden, de persze ez nem törvényszerű, hogy nálad is így legyen!


ha nem ez az első eset, hogy elvetélsz, akkor pedig hajrá, keress egy jó orvost és nézzétek meg, mi a baj, van-e baj.:)

2016. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pont most kaptam ebben a ciklusban egy rakás beutalót. Korábban is nézték már a 3.-ik és 21.-ik napi hormonokat (akkor nem volt eltérés sehol), de most újra akarják nézni, plusz mellette véralvadást, IR-t, AMH-t,és valami immunnológiai beutalót is kaptam. Ha megjött volna pont mentem is volna a múlt héten, erre meg pozitív lett a teszt...
2016. febr. 2. 10:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Csinaltal tesztet esetleg? Mert ha elvetelnel akkor csokken a hcg. Orulok hogy jobban vagy kerdezo!
2016. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még pozitív a tesztem, de azt olvastam akár 2 hét is lehet mire kiürül a hcg. Csütörtökön megyek orvoshoz, addig meg nem szeretnék többet stresszelni, hagyom a teszteket a fenébe.
2016. febr. 2. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!