Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes ultrahangon a babám...

30 hetes ultrahangon a babám fekvése koponyavégű. Lehetséges, hogy visszafordul?

Figyelt kérdés
Volt olyan akinek ilyenkor koponyavégű fekvése volt és utána visszafordult? Ugye azt is mondják hogy utána meg már nem lesz helye ismét befordulni és akkor császármetszés a vége. Segitsetek!

2016. febr. 1. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Előszöris faros babàt is meg lehet szülni(de nem ìrod hànyadik baba).

Màsodszor ezt senki nem tudja megmondani, én a 40.héten fordultam be végleg anya hasàban, baràtnőm kisfia a 36.héten,a kisfiam végig fejvégű fekvésben volt. Most a kislànyom a 24. hétig medencevégű volt azóta hetente fordul,most 30 hetesen fejvégű. Egyik ismerősöm babàja meg szintén végig fejvégű volt a fàjàsokra meg haràntba befeszìtette magàt elfordìtani sem tudtàk,csàszàr lett.


Egy a lényeg,bìzzàl,de még van helye elfordulni,még a szülőszobàn is.

2016. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem elég sokat forgolódott még ekkor. 34 hetesen fordult tényleg be, 28 hetesen is koponyavégű volt de 32 hetesen már nem. 34 hetes kortól ismét.

Ha ez megnyugtat, a farfekvésnek oka van pl a medence miatt nem tud a magzat befordulni vagy a köldökzsinór miatt. Ha 30 hetesen tud koponyafekvésű lenni, jó eséllyel a fekvésével nem lesz gond. Persze garantálni ezt sem lehet nyilván de általában azért el lehet mondani, amúgy se gyakori a farfekvés.

2016. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 35. hétig arra forog, amerre akar, mert még sok helye van.
2016. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsö a 29. héten faros volt, 32. héten fordult be koponya végüre.

Most 30 hetes vagyok a 2.-al aki harántfekvésben volt, remélem befordul még :)

2016. febr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!