Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres anyukák normális ez?...

Ikres anyukák normális ez? (csak az egyiket érzem mozogni)

Figyelt kérdés

17+5 napos terhes vagyok egypetéjű ikrekkel, és mindig csak egyik oldalon érzek rúgást/mozgolódást.

Azt tudom hogy UH szerint az egyik babó a köldökömtől jobbra található, a másik a köldök körül vagy attól egy kicsit balra.

De a mozgást csak jobb oldalon érzem.

Ez baj? vagy azért érzem így mert egy burokban vannak, és közel egymáshoz?



2016. febr. 2. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem bal oldalon elöl volt a lepény, magzatmozgást ezért én jó darabig csak jobb oldalon éreztem. Nem lehet, h Nálad is ilyesmi azoka?
2016. febr. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak annyit mondtak hogy mellső fali lepény
2016. febr. 2. 07:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kétpetéjűek, az egyik lepény elől volt, őt sokáig nem éreztem, utána is kevésbé, mint a másikat. Szóval ne aggódj, főleg ilyen idős terhesen. Később fogod mindkettőjüket érezni. :)
2016. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is mellső falon volt a placenta, és szintén egypetéjűeket vártam, de hidd el, ennek nincs jelentősége. A burok egy rendkívül vékony anyag, nem fogja le a magzatmozgást. :) A külön burokban levők ugyanolyan közel vannak egymáshoz, hidd el, hisz a burok vastagsága nem számottevő, nézz utána. :)


Igen, normális, amit érzel. Hogy az orvos mit mondott az elhelyezkedésükről, az egy pillanatnyi állapot volt, talán mostanra egész máshogy fekszenek. Még mindig elég helyük van mozgolódni.


Ahogy nőnek, úgy fogod rendesen érezni a mocorgást, nemcsak a hasfal felől, hanem belül is. De így is lesznek helyzetek, amikor nem lehet egyértelműen megállapítani, A vagy B rúgott-e.

NST-n pedig csak úgy általában véve nézik majd a mozgást, nem fogják kérdezni, hogy na ez vajon melyik volt... :)

2016. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Így akkor megnyugodtam :) köszönöm
2016. febr. 2. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!