Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ultrahang milyen hatással...

Az ultrahang milyen hatással van a babára? Árthat a sok uh? Úgy tudom, zavarhatja, mert nagyon hangos.

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nézd, 4d-s uh úgy aludt, mint a mormota; a hölgy párszor finoman megütögette a hasam. Akkor megmocorgott egy kicsit, majd aludt tovább...akkor mennyire lehet hangos?? :)
2010. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
* a babámról van szó , aki azóta már kint van:))
2010. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Te vagy a 15 hetes kismama? Szerintem itt hiába teszed fel ezt a kérdést, előre borítékolható, hogy lesz egy UH-párti tábor és egy anti-UH tábor, aztán majd jól összevesznek... Amikor én terhes voltam, és nagyon foglalkoztatott a kérdés, utánakeresgéltem a neten, de semmi konkrétumot nem találtam azzal kapcsolatban, hogy ártana az UH. De ez nem azt jelenti, hogy 100% biztosan nem árt. De csak abból indulok ki, ha nem tetszik a babának valami, akkor jelez, nem látszana a pici mozgásán az UH-n, ha zavarná? Persze ez csak az én laikus, orvosilag megalapozatlan véleményem. Lehet, hogy nem is a hallását zavarja.
2010. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is hallottam már,hogy nem jó a babáknak az uh,de az én kislányoma 4d uh-on csak úgy horpasztott!45 percig szinte meg se mozdult!Néha-néha a kezét emelgette és ennyi!Szerintem nem is foglalkozott vele!Nem úgy tünt mint akit zavar!:-)27 hetes kismama
2010. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) én már a 22. hétben vagyok és túl egy 4d-s uh-n, ami nem sikerült túl jól, ezért szeretnék ismételni, kolléganőim mondják, hogy hülye vagyok, mert nem szabad... gondoltam inkább tapasztaltabbakat kérdezek meg.
2010. márc. 29. 14:33
 6/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Első vagyok. Bocsi a feltételezésért, de volt egy másik kérdés is ma, ahol felmerült az UH-kérdés. Én is kétszer voltam 4D-n, először 26 hetesen, ott végig aludt, a keze az arca előtt volt. Elküldtek fél órás sétára, közben ettem sport szeretet, ittam borzalmasan édes gyümölcslevet, majd mikor visszamentünk, már a lábait is az arca elé pakolta... ezért visszamentünk 29 hetesen (előbb nem tudtunk, nem voltak jók az időpontok), akkor meg annyira belefúrta az arcát a méhlepénybe, hogy akkor meg azért nem lehetett róla értelmes felvételt készíteni :( Szóval nekem nem jött be a 4D, irigylem is azokat, akiknek olyan "tökéletes" fotóik-videóik lettek a babóról. Nekem a sima sokkal nagyobb élmény volt. De saját negatív tapasztalataimtól függetlenül szerintem nyugodtan menj el másodszor is, sikeres felvételeket és boldog babavárást kívánok!
2010. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem a dokit, és azt mondta, nem árt egyáltalán, de lehet baba, amelyiket zavarja, mert olyan hangja van, mintha egy vonat érkezne. Hangos egy kicsit, de nem mindegyik babát zavarja. Az én fiam az elején befogta a fülét, aztán 5 perc múlva elaludt. Gyorsan megszokják:)

ҝ

2010. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az uh nem ártalmas írhatnak itt akármit bár van olyan kismama akinek ilyenkor minden ártalmas az hogy zavarja-e őket nem tudom de azt senki csak ők a babák tudnák megmondani persze erre várhatunk :-))))én ma voltam uh-án néztük 4d-n is és a kis keze a fülén volt aztán kinyújtotta a kis lábát meg keresztbe rakta szóval produkálta magát de a kis arcát nem akarta megmutatni már most van egyéniségük és saját akaratuk szerintem és már most megmutatják hogy majd az lesz amit ők akarnak na de csak szülessen meg :-))))
2010. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csak annyit, hogy a denevérek hallják az ultrahangot, ők azzal kommunikálnak, de az emberek nem hallják ez a tartományt!
2010. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocsánat....a baba nem az uh miatt teszi a fejéhez a karocskáit, neki ez egy természetes "póz":)) Uh alatt (4d-n) egyébként lehet látni, hogy játszik a köldökzsinórral, az orrával, emelgeti a lábait ...:) nem kell minden hónapban menni, a kötelezők meg 1-2 4d és akkor biztos nem lesz baja :)
2010. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!