Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamákat kérdeznék...

Ikres kismamákat kérdeznék magzatmozgásról?

Figyelt kérdés
Honnan tudtátok, hogy mind a kettő baba jól van? Napok óta csak az egyik oldalamon érzek aktív mozgást, a másik baba helyén nagy csend van. Lehet baj? Néha-néha ugyan érzek valamit, de már arra gondoltam, hogy a másik baba mozgását érzem ott is.25hetes vagyok
2010. márc. 29. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Eddig tudtad hogy melyik mozog? Ha nagyon nyugtalan vagy, inkább menj el uh-ra. Én még csak 16 hetes vagyok, másfél hete érzem őket mozogni, kb véltem is tudni hogy hogyan fekszenek, és ma uh-n bebizonyosodott hogy jól gondolom hogy hol vannak. Igaz az enyémek még jóval kisebbek, de a középső nekem is többet mozog. A másik be van bújva a medencecsontomhoz bal oldalra, rendesen be kellett nyomni az uh-s kütyüt hogy meglássa jól a doki. Lehet a tied is bújkálósabb az egyik.

Egyél egy kis csokit, arra sem indul be mindkettő? A lányom is be szokott tőle annak idején, meg most az ikrek is.

2010. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én általában megtudtam őket különböztetni, de a fiam LÉNYEGESEN kevesebbett mozgott, ugyanis nem volt helye.

Ha picit is érzed, akkor Ok szerintem.

2010. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ne aggódj nekem is kevesebbet mozog az egyik mint a másik. Ma voltam uh-on és minden rendben van. Nekem a séta vált be. Egyszerre boxolt mind a 2.

Boldog babavárást! 20h km.

2010. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Egyél egy kis csokit, tutira beindulnak mind a 2-en.
2010. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy 2 hetente "váltották" egymást, hol az egyik miatt, hol a másik miatt aggódtam, mert 2 hétig az egyik mozgott, utána a másik, de este azért mindig megmozdult a másik is, így mindig megnyugodtam, meg az idő miatt is volt néha, hogy alig mozogtak, én meg egész nap frászban voltam, hogy nem mozognak, de este akkor is beindultak. Szerintem azt érzed kevésbé amelyik a hátsó falon tapad, de szerintem attól ugyanúgy mozog ő is. Meg van olyan, hogy ráteszem a kezem a hasamra és csak a kezemen érzem, hogy mozog, de belülről nem érzem. UH-on is sokszor látom, hogy mozog, de nem érzem. Nemsoká nagyon is fogod érezni mindkettőt mikor beindulnak.:) 30 h ikres
2010. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!