Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki a terhesseg 9. hetenel...

Van aki a terhesseg 9. hetenel tart?

Figyelt kérdés
Es ki hogyan erzi magat, mert nekem most mult el matol a hanyingerem, ami mar 1 hete tartott.
2016. febr. 5. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
szia! én 8+4 napos vagyok. és ami azt illeti, mintha én is kicsit jobban volnék mint az elmúlt két hétben...nap közben időnként volt hányingerem, hol erősebben hol gyengén, de még b vitaminhoz sem nyúltam, annyira nem volt jelentős...esténként kis gyomorégés...most nem tudom hogy ennyivel le lett e tudva a kellemetlen része, vagy még cska most kezdődik majd, mert az előző terhességemnél a 8. héttől voltam cefet rosszul, olyan gyomorégés kínzott hogy két hétig salvus vizen éltem, szinte aludni sem tudtam tőle...hányni akkor sem hánytam. Első baba?
2016. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En 10hetes vagyok remelem meg beleferek. :)

Nekem a 6.hettol 9+4ig volt iszonyat hányingerem,hánytam is többször.

2napja náthás is vagyok,es semmi gyógyszert nem lehet bevenni. Csak meleg teazom.

2016. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok..én is küzdök a náthával..a lányomtól kaptam el...3 napja tart ilyen náthás 10 éves nem voltam...az orrom tiszta rojt. és persze én sem szedek rá semmit :)
2016. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes 5 napos vagyok.Nekem még ma is volt,most is van épp hányingerem és aluszékony vagyok és sűrűn kell pisilnem. Ez pár hete tart,nem tudom még meddig.Ma fejem is nagyon fáj.Délelőtt rózsaszínes folyásom volt,kaptam rá gyógyszert(progeszteront),még nem vettem be belőle,mert azóta nem volt és nem tudom nem ártok-e többet vele,ha elkezdem szedni? Jobbulást nektek!
2016. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó

Sajnos nem tudok tanácsot adni,eddig nem vereztem,se semmilyen mas szinu nem volt szerencsére a folyasom. Az előző babam vetelese igy kezdődött :(

Talan jobb ha szeded.


Elso

En kozben ugy erzem lázas leszek. 37 a hom,de egyre rosszabbul vagyok. Mit tudok a láz ellen tenni? Az igaz,hogy ha lázas vagy a babának baja lehet? Aggódom :(

2016. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.Igen,szedni fogom a gyógyszert,hétfőn megyek ultrahangra másik orvoshoz,majd mond ő is valamit.Remélem minden rendben lesz.

Nem tudom lázra mit lehetne tenni,a magas láz biztos nem túl jó. :/ De most a hűtőfürdő se tudom szerencsés lenne-e? Ha mégis belázasodsz,akkor csak menj el orvoshoz.Jobbulást!!

2016. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Koszonom szepen. Azt olvastam a hűtő fürdő nem rossz,persze nem jéghideg vízben. Várok. Aztan ha elérem a 37,-8-9et akkor irány a kórház. Angliában elek,itt kicsit nehezebb ilyenkor bejutni bárhova is idopont nelkul,de a kórházban csak tudnak valamit csinalni.

Te pedig pihenj sokat :)

Remelem minden rendben lesz veletek is ! :)

2016. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja,értem! Reméljük nem kerül rá sor és láztalan maradsz! :)

Köszönöm szépen,pihenek!! :)

2016. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1-es vagoyk. én lázas voltam az előző terhességemnél, ráadásul nem is tudtam még hogy terhes vagyok, tömtem magamba a lázcsillapítót (rubophent) aztán mikor pozit teszteltem, szaladtam orvoshoz hogy mit csináljak..kérdeztem mit szedhetek és gond e amit eddig szedtem.

Azt mondta szó szerint, hogy a Srí Lankai árvíz közepén is született csecsemő, ha annak nem lesz baja nekem sem lesz. Na kösz :) algopirint írt lázra egyébként és antibiotikumot. Azt mondta többet árt(hat) jóval a láz mint az antibiotikum.

Így ha láz van forduljatok vele orvoshoz mert lehet hogy gyulladás miatt van és akkor azt kezelni kell.

Az én lányom makk egészséges lett az augmentin duo ellenére.

Egyébként az én fejem is fáj napok óta, a nátha miatt azt hittem eddig, de annyi mindenkitől hallom most hogy biztos valami front is van.

2016. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!