Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt hasonló tapaszt...

Valakinek volt hasonló tapasztalata? És mi lett a terhességgel?

Figyelt kérdés
6 hetes + pár napos terhes vagyok (bár papíron fiatalabb picivel a terhességem). A tegnapi UH-vizsgálaton (ami már a 2. volt, mert az 1 héttel ezelőttin csak üres petezsákot láttak) végre láttak szikhólyagot és 2 mm-es embriócsomót is a petezsákban, ami egyébként szabályos alakú,15x10 mm-es. Ami miatt viszont aggódom, hogy a dokinő szerint bradycard szívműködése van a picikének, tehát még lassú, de ez be fog gyorsulni szerinte.2 hét múlva vitalitás kontrollra kell visszamennünk. Mosolygott és gratulált a dokinő, de én csak nyugtalan vagyok.
2016. febr. 9. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden normális. Én 7 hetesen voltam dokinál mikor megállapította hogy baba van. Még nagyon az elején vagy, még most fejlődik ki minden alap szervecske. Ha rástresszelsz, az nem jó, lazíts, egyél sok gyümölcsöt.
2016. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A kerdesre nem tudom sajnos a valaszt de multhet csutortokon voltam en is uh-n es 10x8mm ures petezsakot lattak csak. Umc szerint 6+1 voltam akkor de nem kozepidoben volt ovum hanem par nappal kesobb igy inkabb 5 het par napos lehettem. Viszont teljesen osszetortem akkor es meg most is izgulok remenykedem hogy most csutortokon mar latszodni fog az embrio es szivmukodes is... szerintem orulj neki hogy ott van mar es ennyit fejlodott egy het alatt, minden rendben lesz! Drukkolok szerintem eleg hasonlo a helyzetunk... ird meg mindenkepp hogy hogyan alakulnak a dolgaid!!!
2016. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!