Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtassatok meg, egyelőre...

Nyugtassatok meg, egyelőre sík ideg vagyok,8 hónapos a babám és ma reggel pozitívat teszteltem?!

Figyelt kérdés
Be vagyok tojva!!!!! Hogy lehet 2 picivel bírni? Hogy fogok elegendő figyelmet fordítani a nagyobbra, amikor a kisebbik is állandó figyelmet kíván??? Kicsit kétségbe vagyok esve:S
2010. márc. 30. 08:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Miközben olvasom a véleményeket, egyfolytában pityergek. Ugyanis a ma 14 hónapos kisfiam és a 10 éves nagylányom mellett 20 hetes várandós vagyok. Nem terveztük, én egyátalán nem akartam 3. gyerkőcöt és ráadásul észre sem vettem, hogy állapotos vagyok. Rákszűréskor derült ki, hogy 12 hetes vagyok. Gondolhatod!

Egyébként 2 hétig sírtam, sajnáltam magam, mostanra helyére kerültek a dolgok a fejemben és minden nap imádkozom, hogy könnyű szülésem, egészséges, nyugodt babucim szülessen.

Biztosan meg fogjuk oldani! Te is és én is. Tudod, semmi nincs hiába...

2010. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de miért most pánikolsz? Amikor nem védekeztél, akkor úgy döntöttél, hogy gyermeket akarsz, akkor most mi a gond???
2010. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem 4 hónapos volt a babám,amikor kiderült,hogy újra babát várok..A reakcióm hasonló volt.Nagyon megijedtem..Szeptemberre várjuk a minit és már nagyon várom!!Nem mondom,tényleg szokni kellett a gondolatot,de most örülök,hogy így alakult!!Később sokkal egyszerűbb lesz!

Gratulálok!!!

2010. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
"kedves" 10:44es: ha már ennyire érdeklődsz: szerettünk volna még babát, de mivel az első 2 év alatt jött össze, meg sem fordult a fejünkben, hogy 6 hónap után már jön a 2. :) mivel nem a kérdésre válaszoltál, hanem véleményt nyilvánítottál, így lepontoztalak.
2010. márc. 30. 11:19
 15/22 A kérdező kommentje:
kár hogy ez az oldal nem fórumszerűen működik, jó lenne látni, ki hogyan boldogul majd, amikor meglett a 2. :)
2010. márc. 30. 11:20
 16/22 anonim ***** válasza:
5%

Jaj istenem, most mi lesz...lepontoztál, sírok.


Egyébként képzeld, mi is ugyanígy jártunk. Az elsőre éveket vártunk, a 2. pedig azonnal sikerült és igen, én is megijedtem, meglepődtem, megdöbbentem, de nem kaptam hisztigörcsöt. Remélem a gyerekekkel összeszedettebb vagy.

2010. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

szerintem meg ne írj ide többet, mert az intelligencia hányadosod nem éri el a kívánt szintet :D

gondolom a gyerekeden is így vezeted le a felgyülemlett frusztrációt. Habár kétlem, hogy tudod mit jelent ez a szó. :D

2010. márc. 30. 14:13
 18/22 anonim ***** válasza:
74%

Az ilyeneket szóra se méltasd!

Mi terveztük a kistesót, abbahagytam a bogyót és elsőre sikerült. A lányom 1 éves volt mikor abbahagytam a fog.gátlót. Első poz. tesztnél mégis beparáztam kicsit, aztán örültünk nagyon, 8 hetesen meg megint para kezdődött (most is tart kicsit, mikor alábbhagyna, mindig jön valaki és közli milyen nehéz lesz), mert kiderült hogy ketten vannak. Most 16 hós a nagylányom, én meg 16 hetes vagyok a kicsikkel, és nagyon jó! Már próbálom egyik fülemen be a másikon ki fogadni az "Úr Isten!", és ehhez hasonló komoly arcú megjegyzéseket, de más is megoldotta, mi is meg fogjuk!

Nagyon sok boldogságot!

2010. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én most parázok. Lányom 19 hós, én 33 hetes. Állandóan fáradt vagyok :( és nagyon kíváncsi is hogy mi lesz ha meglesz a kicsi is. Eddig nagyobb volt az önbizalmam...
2010. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én októberben szültem a második gyereket, nem terveztünk több babát. Aztán januárban nem jött meg, azt hittem, hogy még nem állt be rendesen a menszi. Egy hét múlva teszteltem, bár úgy álltam a dologhoz, hogy tuti nem vagyok terhes, hisz vigyáztunk. Hát amikor megláttam a tesztet, azt hittem elájulok. Három hétig gondolkodtam, hogy megtartsuk, vagy ne. Most 15 hetes vagyok, én is félek, hogy mi lesz a két picivel, de majd csak elleszünk.

Nehéz feldolgozni, de pozitívan kell hozzáállni. Minden rendben lesz, ne aggódj.

2010. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!