Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg elmúlik a rosszullét...

Tényleg elmúlik a rosszullét a 12. hét után?

Figyelt kérdés
11,5 hetesen állíthatom,hogy sose voltam rosszabbul! Ugrál a vérnyomásom,hányingerem van, egész nap fáradt vagyok de este alig alszok, van itt minden. Van rá esély hogy jobban leszek nemsokára?
2016. febr. 10. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Esély persze van rá.De mindenkinél más.Valaki egyáltalán nincs rosszul,valaki pár hétig,más meg végig.Én a 6.és a 20 hét között végig hánytam,utána csak néha-néha,aztán a 30.hét környékén újra kezdődött.
2016. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok en is :(

Minden bajom van ,nem alszom csak par órákat..hanyok ..az állandó hányinger is ki készít...es akkor ha ez nem eleg mellette dolgozom is :(

2016. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 14.héten mintha elvágták volna. Teljesen elmúlt minden bajom,panaszom.! Kitartás.
2016. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nálam 6 hetesen kezdődött az elviselhetetlen hányinger, székrekedés, puffadás.A nagy hányinger elmúlt úgy kb 8-9 hetesen. Azután jött nagyjából a 10.hét környékén ismét egy hányingeres időszak de ez már semmi volt az előzőekhez képest. Inkább a savam lett sok szerintem. Azt hittem ezután minden jó lesz. Hát úgy szédültem, olyan rosszul voltam, hogy szó szerint azt hittem meghalok. A vérnyomásom állandóan leesett semmi mást nem csináltam csak aludtam. Zuhanyozni csak segítséggel tudtam, mert elestem ahogy felkeltem, még a wc-re sem tudtam kimenni. Aztán jött az étvágytalanság. Most 14hetes vagyok. Már naponta többször is felkelek az ágyból, van erőm mozogni és házimunkát végezni (eddig ciki vagy sem párom csinálta, mert ugye felkelni sem tudtam). A kedvem is kezd jobb lenni. (a 8.hét körül minden bajom volt, teljesen befordultam).

Az álmosság nálam még mindig megvan. Napközben többször alszok 1-2órát. Általában éjfél - egy körül fekszek le aludni és négykor már nézem a plafont. Aztán sikerül visszaaludnom kb 7-8-ig mikor megy el a párom dolgozni. Onnantól nem tudok visszaaludni, majd legközelebb dél körül alszok :)

De még mindig szerencsésnek tartom magam, mert nem hánytam :)

Reméljük szerencséd lesz és hamar elmúlik. Egyik ismerősöm végighányta az egészet (még a szülőszobát is), de olyat is ismerek aki kb azóta kapott plusz erőre mióta terhes.

Szerintem a te tüneteid nem olyan "durvák" mint pl aki végighányja az egészet vagy a 3 hónapot, szóval esélyes, hogy jobb lesz 1-2 hét múlva. A fáradság amúgy szerintem az idő miatt is van, ez az esős, nyálkás ami nálunk van nem túl jó, álmosít jobban.

Én készülök a következő kellemetlenségre (vizesedés, derékfájás, has növekedése) :D

Kitartást!!!! :)

2016. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én még a 20. héten is úgy hánytam, mint a murányi kutya. A 24. hét körül múlt el, akkor jöttem rá, hogy a kóla használ a hányinger ellen.
2016. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem még nem múlt el, már nem is reménykedem, hogy jobb lesz a végéig. De hozzá lehet szokni. Az elején jobban megviselt, mostanra "természetes lett".

31 hkm

2016. febr. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálam már 5 hetesen indult az émelygés, fokozatosan erősödött, 7. hétre már annyira szenvedtem, hogy csak feküdtem egész nap. Szédülés, hányinger nagyon durván. 9 hetesen hánytam először, úgy a 12. hétig napi 1x általában. Úgy vártam a 12. hetet, mint a messiást. Betöltöttem a 12.-et, rá két napra úgy elkezdtem rókázni, hogy azt hittem ott maradok. Volt, hogy napi 7x. Minden nap csak azért imádkoztam, hogy legyen már vége... A 18. heti ultrahang napján még 3x kidobtam a rókát, aztán soha többet. Mintha elvágták volna. Onnantól kezdve egy álom volt minden, visszatért az erőm, tornáztam, sétáltam, főztem, takarítottam. Szinte nagyobb energiám volt, mint terhesség előtt :) Tarts ki! Egyszer csak bumm, vége lesz :) Lehet, hogy holnap, lehet, hogy két hét múlva, sajnos nem tudni előre. De nemsokára :)
2016. febr. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is ezt hittem, de nem! mondjuk a fáradtság elmúlt, a többi dolog is jobb lett, csak a hányás maradt
2016. febr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11-12 hetesen elmúlt, de én előtte se voltam nagyon rosszul, párszor hánytam csak, inkább émelyegtem, étvágytalan voltam előtte.
2016. febr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

6. hèttől a 14.-ig tartott. Azt hittem már sosem lesz vège.

17hkm

2016. febr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!