Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Este tör rám a hányinger....

Este tör rám a hányinger. Mitől és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

eddig reggel hánytam, most átment a hányinger estére. alig várom, hogy aludhassak, s ne érezzem. kora este kezdődik és kitart egész este. van, hogy hányok is. mitől lehet? mit tehetek ellene?

12hkm


2016. febr. 11. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Senki sem tudja pontosan, és semmit sem tehetsz. Vannak praktikák, amik ideig-óráig működhetnek, de ez mindenkinél más, és ugyanannál a terhességnél is folyton változik. Nekem pl. a vaníliafagyis jeges kávé segített, de csak a 12. héttől, előtte semmi.
2016. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

könnyű ételeket fogyassz

párolt zöldségek, fehér hús, stb

2016. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,egészen az elejétől a 18. hétig kitartott.Sőt a végére nagyon eldurvult.Nem találtam rá "gyógymódot", csak reménykedtem,hogy végre elmúlik.Próbálkoztam mindenféle praktikával,hiába!Szerintem próbáld meg te is,nem tudhatod,mi lesz segítségedre.Valami eszembe jutott,a terhesség alatt ajánlott vitaminok felerősítették a tüneteimet,így azt én például nem tudtam szedni,csak nagyon minimális mennyiséget...aztán már azt is kihánytam.Semmi okosat nem tudok neked tanácsolni 😥 csak kitartást kívánok!
2016. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, annyi különbséggel, hogy nekem délutántól kora estig tart.... Ami nekem bevált, inkább úgy mondom, hogy enyhíti a tüneteket, az a menta tea :)
2016. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem ugyanez,csak nekem reggeltől es éjjel akar hányszor fordulok,es felebredek iszonyú eros :(

Es ha ez nem eleg akkor a fejem is kegyetlenül faj egesz nap mostanaban.

Semmi nem segit nekem. Próbáltam gyombert inni... Nem jo.

Es nekem a magneb6 sem jo ,ugy erzem rögtön azután megerosebb a hányinger. Tegnap este mar nem is vettem be. De mondjuk igy is hányingerem volt ...es most is 😩

Annyira bízom,hogy hamarosan elmulik,de hat mint látjuk,van akinél vegig ez van :(

Kitartást!

11hkm

2016. febr. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!