Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetem-e a 10 hetesen a...

Érezhetem-e a 10 hetesen a magzatmozgást?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nagyon korai még,de néha olyan furát érzek,más mint a bélmozgás.A 3. babámat várom,a 2.nál 14 hetesen éreztem már egyértelműen.
2016. febr. 12. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

Nyugi majd jönnek a lehurrogók,de szerintem érezheted.


Én az elsőt 12 hetesen,a màsodikat 11 hetesen éreztem de a 10.héten is volt vmi kis izé,de arra nem mertem azt mondani,hogy ő volt. Bàr ìgy utólag lehet.


(Csak zàrójelben 😉, nekem meg azt nehéz elképzelni,hogy van aki csak a 18-20 héten èrzi a mozgàst. Mindkét gyermekem kb a 15-16. héttől kìvülről is elég szépen formàlta a hasamat amit egyszerűen nem lehet nem érezni. A 18-20. héten pedig màr konkrét fàjdalmat tudtak okozni.)

2016. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Nem érezheted. Ez nem lehurrogás, mint az előző gondolja, hanem tény. 10 hetesen a babád még csak 2-3 cm. Nem tud olyan mozgást produkálni, amit te megéreznél.


Érezheted a méhed mozgását, a beleid mozgását, bármit, de az még nem a baba.

2016. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát,akkor lehet tényleg ő lesz. :) Nekem is van már pocim,meg egyébként vékony vagyok,158 cm és 48-49 kg,habár nem tudom ez befolyásolja-e az érzést? :) Köszönöm a választ! :)
2016. febr. 12. 13:56
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy még picike,én is furcsállom,de nekem másnak tűnik,mint a bélmozgás. Sebaj,pár hét múlva egyértelmű lesz. ;)
2016. febr. 12. 13:58
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem tény! A harmadik babát érezheti ekkor :)
2016. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Én is harmadikat várom, és 10. héttől érzem én is.Tuti hogy őaz, mert kérdezte a doki, hogy hol éreztem uh előtt, rámutattam, és tényleg ott volt.Akármilyen picike, és tudtam , hogy Ő az :)
2016. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szegény elsőt jól lepontozták. :( Nem tudom miért? Látható,hogy nem egyedüli eset az övé és az enyém,a 3 és a 4-es válaszoló is így gondolja. Köszönöm nektek is a választ!
2016. febr. 12. 14:24
 8/13 A kérdező kommentje:
Vagyis az 5-ös,6-os,az előzők én voltam a kommenttel. :D
2016. febr. 12. 14:26
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
3. babámat várom. 14 hetesen mondtam az orvosomnak, hogy érzem a mozgását, és ő kijelentette, hogy még NEM érezhetem. Persze a lelkes anyukák szeretnék azt hinni, hogy amit éreznek, az már a baba, de akkor sem az, hiába pontoztok le 28%-ra.
2016. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

Kedves utolsó!

Igen az tényleg hihető,hogy egy férfi ( mert àltalàban a nőgyógyàszok azok) meg tudja mondani,hogy mit érzek. Plàne amikor kìvülről is làtszik a mozgàs,mint pl nàlam a 14. héten.

És a fél rokonsàg körbetaperolta a hasam és igenis lehetett érezni a rúgàsokat. No persze nem azt az igazi 20 hetes erőteljes rúgàst,hanem a kidudorodàst, bökdösést belülről.

2016. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!