Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetem-e a 10 hetesen a...

Érezhetem-e a 10 hetesen a magzatmozgást?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nagyon korai még,de néha olyan furát érzek,más mint a bélmozgás.A 3. babámat várom,a 2.nál 14 hetesen éreztem már egyértelműen.
2016. febr. 12. 13:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%
Érdekes az én orvosom mondta, hogy igen ritka, de előfordulhat. Egyébként nézegesd te is a pontozásokat,mert nem csak te lettél lepontozva.....
2016. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

A második gyermekem 14 hetesen kidudorodott pár másodpercig és onnantól kezdve éreztem a mozgást is,persze a hetek múlásával lett egyre erősebb és aktívabb.A védőnők nem néztek akkor se hülyének,pedig már eltelt több,mint 10 év.Sőt húgomnak is bejelölték a kiskönyvében a magzatmozgást ,pedig ő is csak 15 hetes és az első babát várja.

Ezt a lepontozást meg nem értem...Saját kérdéseimnél is csak a hasznosra kattintok,ha nem tartom annak se pontozom le,nem hogy másnál pontozgassak.A válaszokat se a % alapján nézem.Nem vagyunk egyformák,lehet vagyunk páran akik már érezzük,éreztük ilyen hamar a mozgást.Majd megkérdezem én is az dokit,habár,akármit is mond,én érzem amit érzek. :)

2016. febr. 12. 18:13
 13/13 anonim ***** válasza:
29%

Voltam kismama, tehát tisztában vagyok vele, hogy milyen a magzatmozgás nyilván a terhesség korai szakaszában, amikor is még nincsenek azok az erőteljes mozgások, mint mondjuk ugye pl. 30 hetes kor körül, illetve azokat az igazi erőteljes mozgásokat is átéltem.

És szülést követően IBS-em alakult ki, ami igen erőteljes bélmozgásokkal jártak. Így tapasztalatból mondhatom, hogy a bélmozgás és a korai terhességnél érzett magzatmozgások között szinte semmi, de semmi különbség nincs!!! Tehát 10 hetesen kizártnak tartom akkor is, ha valaki a 10. gyerekével várandós, hogy érezze a babáját. Fizikai képtelenség érezni, ha csak nem 38 kg van az anyukában. Viszont tökéletesen össze lehet téveszteni a bélmozgással!

De nyilvánvalóban mindenki annak hiszi, gondolja és magyarázza, amivel akarja!!!:)

Ja és pontozzatok le nyugodtan engem is!:D

2016. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!