Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az idegeskedés mennyire...

Az idegeskedés mennyire árthat? Feszül szúr a hasam

Figyelt kérdés

Amin most megyek keresztül azt senkinek sem kívánom... Stressz idegeskedés szomorúság, ez mind egyszerre..

Magnéziumot szedtem ma is rendesen de nem nagyon hat:(


Milyen következményei lehetnek?

Babámra ez rosszul hat ugye? :(

De a szülést nem indíthatja be ugye??


Volt már valaki hasonló helyzetben?

33hkm



2016. febr. 13. 19:23
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom min mész keresztül, de próbálj meg lazítani és pzitív maradni, mert a sok stressz és idegeskedés kiskaput jelent minden betegség számára, meglehetősen rákkeltő hatása van.
2016. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos el tudom képzelni min mész keresztül mert nálam is hasonló a probléma.. nagyon sokat stresszelek idegeskedek feleslegesen nem tudok ellazulni mert akkor is jár az agyam.Nálam valoszinu a költözés is bezavar és persze a körúlottem lévő emberek negatív hangulata .

Remélem sikerül mindkettőnknek ellazulni és nem stresszelni ! Nyugi nem lesz semmi baj ! (Youtubon ird be h relaxaciós zenék el fog lazítani)

19 hetes km

2016. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Emeld a maximálisra a magnézium adagot, plusz B vitaminok, folsav, mert ezek meg az idegekre hatnak.


Árt a babának, de ha ilyen vagy nem leszel hirtelen Buddha.

Nem tudom, milyen élethelyzetben vagy, de amivel lehet csökkentsd a feszültségedet. Tervezd meg a napodat, legyél elégedett magaddal, ha valamit elintéztél, adj át feladatokat másnak ha tudsz és egyéb apró technikákkal könnyíts a helyzeteden. Ezen kívül amennyire tudsz ne agyalj. Ha valamit meg kell oldani ne a problémára, hanem a megoldására koncentrálj. Ezeket ilyenkor már nem annyira könnyű alkalmazni, de azért próbáld meg.

2016. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!