Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasfájás 5 hetes terhesen...

Hasfájás 5 hetes terhesen mennyire normális?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen. Nekem szinte görcsölt a hasam, derekem is fájt, mintha meg akarna jönni, olyan érzés volt.
2016. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is szurkálgat! Én is 5hetes vagyok. Ha gondolod s van fb-d akkor beszélgethetünk.
2016. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kezd a méhetek növekedni. Eddig akkora volt mint egy szilva, de mivel most már "lakója van" ami növekszik, így a méhetek is növekszik, és a fájdalmat valószínűleg a méhet tartó szalagok nyúlása, helyezkedése okozza.

Kölnnyit a Magnézium pótlása a dolgokon, de ez most egy olyan időszak ami kellemetlenebb lehet, idővel elmúlik vagy hozzászoktok.

2016. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első trimeszterben végig volt hasfájás, állandó jelleggel enyhén, és időnként felerősödött. Ez simán a méhnövekedés, nem minden nőnél van így, de teljesen normális. Most vagyok a második trimeszterben, mostanra már megszűnt az állandó fájdalom.
2016. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!