Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babával 18 hetesen...

Első babával 18 hetesen mekkora volt a pocakotok? Képet tudtok róla feltenni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Még semekkora. Nekem 20-22 hét körül kezdett nőni, de akkor már gyorsan.
2016. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22 héttől látszódott nekem, mert erős testalkatom van, és széles csípőm. 22 tét előtt nem látszódott, rosszúllétek miatt hízni se híztam, így csak az tudta hogy terhes vagyok akinek mondtam, annyira nem volt pocakom - azt a nagyok kicsit takarta a ruha. De utána nekem is gyorsan elkezdett nőlni, meg rosszúllétek megszőnése után kicsit híztam is rá.
2016. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok képet felrakni, de nagy hasam volt már ekkor is. Amikor a 19 hetes uh-ra mentem, akkor néztek rám nagy szemekkel, hogy csak? Azt hitték a 26 hetes uh-ra mentem.:)

Bár mondjuk nem is kis súllyal született a kisfiam, 3960 grammal a 38. héten, szóval volt is bent nagy pocaklakó.:)

2016. febr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Az elsőnél ekkora volt, ruhában nem is látszott. A másodiknál sem volt sokkal nagyobb, de akkor a 18. héten pont nem készült pocakfotó.

2016. febr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt pocakom 21.héttől nőtt de a végére is nagyon pici volt,és most a másodikkal sincs 17 hetesen.
2016. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!