Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékony kismamák, mikor kezdett...

Vékony kismamák, mikor kezdett el látszódni a pocakotok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél 20. hét előtt, másodiknàl 17. héten màr làtszott.
2015. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én most vagyok a 21. hétben és olyan, aki nem tudja most már kezdi észrevenni, de vad idegennek szerintem még mindig nem tünne fel.

Természetesen én meg a családom látjuk egyértelmüen hetek óta, hogy nött, de ez szük polóban vag ruhában se egyértelmü idegen vagy távoli ismerös számára.

2015. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindkét gyereknél a 20. héten. A másodikkal most vagyok 32 hetes, és a távolabbi kollégák közül volt, aki még csak most kérdezte meg, hogy "csak nem...?" Pedig majd minden nap összefutunk a folyosón :-)
2015. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14. hét környékén (12. héten elmentem szabadságra, akkor még senki sem látta, mikor visszamentem dolgozni mindenki egyből észrevette)
2015. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél a 18ik hét körül, második babánál a 12ik héten.
2015. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem első babám lesz, nem értem miért kérdezgeti mindenki, hogy miért nem látszik még?! A 12. héten járok...
2015. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22. hétben jártam mikor mondta egy ismerősöm, h. gondolkodott, rá merjen-e kérdezni mert olyan vékony voltam mikor utoljára látott, most meg vagy nagyon meghíztam vagy terhes vagyok :D Hát igen, mind a kettő...
2015. okt. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48 kilóval kezdtem, 16. héten kezdett látszódni, most 24 hetes vagyok és már jó nagy.
2015. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első terhességnél 16. hét körül,most a másodiknál már a 12. héten.

17 hetes vagyok és akkora a pocakom, mint az elsővel a 22. héten volt. :)

2015. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!