Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babánál hányadik héttől...

Első babánál hányadik héttől kezdett látszódni a pocakotok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Félidő körül de feltűnő inkább 24-26 hetes korom körül lett átlagos testalkattal. (168/61 és nem is híztam 24 hetes koromig)
2016. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teherbeesésem napján államvizsgáztam, akkor 43 kiló voltam. Attól kezdve újra lett étvágyam, lement a vizsgadrukk és elkezdtem rendesen enni, rohantak fel a kilók, 9 hetesen már idősebb kolléganők kérdezgették, hogy csak nem baba lesz? Én meg tagadtam bőszen, hogy csak eszek rendesen. 15 hetes korom körül már rendes kismamapocakom volt, 24 hetes korom körül pedig rengetegen hitték, hogy napokon belül szülök. Összesen egyébként 25 kilót híztam, de ha azt mondom, hogy a normál testsulyom 55 kg, akkor annyira nem vészes, mert ahhoz képest csak 13-at szedtem fel.
2016. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18. héten már dudorodott.
2016. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 14. hét után kezdett el nőni.
2016. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18hetes vagyok,most már dudorodik a hasam. Eddig úgy néztem ki,mint aki csak meghízott,mert eltűnt a derekam.
2016. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mások számára a 20. héttől volt látható, barátok, családtagok már a 12.-en kiszúrták, de akkor még csak puffadás volt.
2016. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!