Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mit engedett meg az...

Kinek mit engedett meg az orvos ha terhesen egyszer véreztek együttlét után?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel hogy kérdezzem meg a dokit.Nincs jelentősége csak kíváncsi vagyok az orvosok kinek mit mondtak.Lehetett folytatni a szexet ha egyszer véreztetek vagy sem? Főleg olyan érdekel ahol a vérzés az első trimeszterben volt,de már a másodikban tart a terhesség
2016. febr. 15. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én magamnak nem engedtem volna meg, nem tudtam volna elszámolni a lelkiismeretemmel.

Egyébként a doki nem mondta ki nyíltan, hogy akkor mostantól újra mehet a buli - csak azt, hogy csökkent a veszély -, engem meg nem érdekelt, hogy konkrétan lehet-e már.

2016. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor egyszer véreztem szex után, azonnal bementünk a kórházba a dokimhoz. A doki megnézte, mondta, hogy sérült a hüvelyfal, a méhszáj zárt, de 2 napot várjunk a kontrollal, addig ne szexeljünk. Nekem vérhígítóm volt akkor már 6 hónapja, mondta, hogy emiatt lehet, hogy akár még holnap is lesz vérzés, másnak nem lenne. Visszamentünk 2 nap múlva, mondta, hogy a folyásom felmarta a falat valóban, ne aggódjak, ma már szeretkezhetünk. és azóta is így naponta gyakoroljuk:) ez 22. héten volt, most 36 hetes vagyok.
2016. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
eszembe nem jutna folytatni ha vereztem akar egyszer is...az elozo terhessegemnel onkielegtes utan volt.verzesem, arra azt mondta a doki 12. hetig ne eroltessem de nekem onnantol egesz szules utanig eszembe sem volt nem hogy a parommal egyutt lenni de még maszturbalni se. de ez en vagyok, mi amugy se vagyunk nagy lepedoakrobatak, a ferjemnek meg ugyis az oralis a maniaja.
2016. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy senki nem rizikóztat egyértelmű,de a kérdés arra vonatkozik,hogy kinek mit mondott az orvos.
2016. febr. 15. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kétszer barnáztam aktus után.Egyszer 7 hetesen,egyszer 9hetesen.Elmentem orvoshoz aki az első trimben nem javasolta és azt mondta h legközelebbi találkozásnàl beszéljünk róla.Megengedte.13 hetes voltam,amikor kb 3-4szer problémamentesen szexeltünk,majd azt követően ismét barnázás.Dokihoz mentem,aki megnézett semmit nem latott,azt mondta h v.színű érzékeny nagyon a méhszájam körül a vérbőség miatt és a sok hajszálér közül, ha nem vagyunk rettentő óvatosak,megpattan egyik.Nem tiltott el ezután sem, mondta h ez nem probléma, csak óvatosságra intett,mert az ilyenkor keletkező kis sérülés fogékonyabb a fertőzésekre. Azóta rettentő óvatosak vagyuk,és minden oké :) 16 hetes kismama
2016. febr. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!